Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit hiányoltok a...

Anyukák! Ti mit hiányoltok a "régi életetekből"? A gyerek (ek) születése előttről?

Figyelt kérdés
Visszamennétek néha az időben?
2013. jún. 17. 15:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Soha!:) Egy dolog hiányzik talán, hogy a szabadidőm felett nem tudok már rendelkezni. De az életem így teljes, semmi nem hiányzik, mindent meg tudok oldani, ha nagyon akarok.
2013. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén bevallom, néha igen, visszamennék. Egyetlen napra, csakhogy egy könyvet el tudjak nyugiban olvasni, filmet nézni, stb.
2013. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
5 perc nyugalom a budin :)
2013. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Tényleg jó lenne néha egy olyan nap,mikor csak lustálkodom reggel az ágyban és nem kell attól tartanom, hogy egy könyök a számba landol:)

De nem tekerném vissza az időt egy napra sem!Nagyon szeretem a fiaimat, néha rendesen feladják a leckét, de így teljes az életünk most már!!És tudom,mikor picit nagyobbak lesznek,majd apával elmegyünk ám "randizni" és a nagyszülőknél hagyjuk őket.De egyenlőre "robotolok" :))

2013. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ha gondolunk egyet a férjemmel, akkor egyszerűen csak elmenjünk moziba, vacsorázni vagy akárhová, különösebb szervezés nélkül.
2013. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Kerria ***** válasza:

Visszamennék-e: igen is meg nem is. Ahogy ez egyik hozzászóló is írta, olyan jó lenne elolvasni egy könyvet, vagy csak a Párunkhoz bújni a szabad levegőn sétálva...

De ez is eljön majd, olyan gyorsan szalad az idő.


Hiányolni az időbeosztást hiányolom. Gyerek mellett nem egyszerű, hogy minden pont akkor legyen kész, és pont jó legyen... de ez meg nem lényeges, nem fő szempont.

2013. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nekem is az hiányzik,hogy szervezés nélkül elmehessek valahová. mert most előre lebeszélni/egyeztetni kell valakivel,hogy vigyázzon rájuk amíg én a dolgomat intézem.


visszamenni az időben? hát néha,amikor veszekednek,sírnak kiabálnak-akkor én sem bánnám,ha egy kicsit "nyugtom" lenne,-de annak idején meg mindig a gyerekekről ábrándoztam,és alig vártam hogy anya lehessek. :)

Szóval:néha nagyon-nagyon nehéz-de belehaltam volna,ha nem lehetne gyerekem

2013. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Leszögezném: most így jó minden, ahogy van. Van egy hároméves kisfiam. Erre vágytam. :-) DE! :-D Ha visszamehetnék az időben, sokkal jobban kihasználnám a szabadidőmet, sokkal több kalandban részt vennék a férjemmel együtt. Sajnálom, hogy nem voltam "tevékenyebb" így, hogy tudom, mi vár rám. :-)
2013. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mozi, könyv/újság zavartalan olvasása. egy kis édes semmittevés, de azért nem mennék vissza :)
2013. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Amit itt legtöbben hiányoltok a legtöbb családban azért megoldható néha, mivel van aki vigyáz pár órára fél napra a gyerekre. Sajnos mi még kűzdünk a babáért de sok gyerekes barátunk van és megoldják a kettesben létet vagy a társaságba járást a nagyszülők segitségével.
2013. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!