Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit hiányoltok a...

Anyukák! Ti mit hiányoltok a "régi életetekből"? A gyerek (ek) születése előttről?

Figyelt kérdés
Visszamennétek néha az időben?
2013. jún. 17. 15:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tényleg, egy jó budizás egyedül :)
2013. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nekem csak a gyerekek előtti alakom hiányzik!
2013. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Na,igen.. én sem tudok még csak pisilni sem elmenni nyugodtan :-D

És az evés.... Leülök enni- előtte ettek a gyerekek,van amelyik hagyott is kaját,vagy ha nem előtte ettek,de megkérdezem éhesek e,és nemet mondanak- már állnak sorba :-D

De itt sem tudok ám nyugodtan ülni,mindig jön valamelyik... :-D

2013. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A spontaneitás. Hogy gondolok egyet és elmegyek futni, vagy aeste elmegyünk moziba gondolván egyet, vagy éjjel elmegyünk bárhova, . Vagy amikor megkívánjuk egymást, szexelünk (nem kell megvárni míg mindenki vízszintesben van és alszik és NEM KÖZTÜNK!! 3 kicsink van amúgy).

Hogy akkor és azt eszek amit akarok és akkor és addig alszok amíg kivet az ágy.

Vissza soha nem csinálnám. De úgy nyomnék egy pause gombot egy napra:))

2013. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14 vagyok ja igen és a terhességek szülések szoptatások előtti cicim is hiányzik.:)
2013. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Csak ezért mennék vissza az időbe, hogy jobban felkészüljek rájuk, hogy féktelenül bulizzak, hogy több pénzt tegyek félre(vinném a lottószámokat a mostból:P)

De ugyan úgy belevágnék a kicsikbe.

Amúgy a régi életből csak a fogom magam és elmegyek itthonról, vagy az addig alszom amíg akarok rész hiányzik. Bár kopkop ha az anyum elviszi a kicsiket akkor tudom pótolni.

(nem tudom ti hogy vagytok vele, de lassan gyerek nélkül nem is tudok wc-re menni, úgy megszoktam a nyaggatást ott is:D)

2013. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
10-es. 5 éves kisfiam és 5 hónapos ikerlányaim vannak. Soha nem tudtam megoldani és nem is fogom tudni, hacsak nem lesz annyi pénzem, hogy fizetek valakinek pár óráért :) Mi is sokat küzdöttünk értük! Sok sikert! És addig is bulizz soookaaattt!!!
2013. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az alvást:-)
2013. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Semmit:)!

Egyrészt azért,mert mindig is anya és feleség akartam lenni,másrészt azért,mert olyan a munkarendem,hogy sok a szabadidőm,így el tudok menni a barátnőimmel vásárolni,moziba(a férjem is rugalmas ebből a szempontból)

Nagyon szerettem kirándulni,de ezt a gyerekeimmel is megteszem.Könyvmániás vagyok,az olvasásban sem korlátoz senki:)

2013. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!