Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekmedencében a víz mennyi...

Gyerekmedencében a víz mennyi idő alatt melegszik fel?

Figyelt kérdés
Vettem egy kis medencét, 170*40-es, ha félig töltöm hideg vízzel, akkor ilyen időben a napon kb hány óra alatt melegszik fel? Köszönöm előre is a válaszokat!

2013. jún. 19. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát.... mienk is kb ekkora. Hajnalban töltöm fel, délután 3után megyünk ki pacsálni, akkora már tűrhető,de ha úgy érzed túl hideg vigyél ki vödörbe meleg vizet, vagy forralj két lábassal, egy ekkora medencébe elég lesz hogy felmelegítse....

(de én fúrott kútból slaggal töltöm tele, ez jóval hidegebb mint a vezetékes, lehet hamarabb is felmelegszik nálatok...ebben a hőségben meg pláne)

2013. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is fúrt kútból fogom tölteni, a slag jó hosszú, abban már reggel meleg a víz-telibesüti a nap a kertet reggeltől délutánig, szóval úgy 10 liter meleg víz lesz, a többi hideg. De ha 3-ra jó, az szuper, mert alvás után csobbanhatnak. :) Köszi!
2013. jún. 19. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!