Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babát vinni júniusba...

4 hónapos babát vinni júniusban 1 hetes balatoni nyaralásra. Mit vigyek magammal? Mire figyeljek oda? (azt tudom, hogy ne változtassam meg a napi rutinját) Gyerekmedencében pancsolhat-e vagy korai még?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 5 hónapos volt, mikor először nyaralni voltunk, mindent vittem neki: vékony ruhát,vastag ruhát, sapikat, bodykat, napozokat, zoknit, játékot, gyógyszereket: hasáájás, fogfájás, láz.

Enni valót, teát, baba vizet.

Mi úgy csináltuk, hogy zárt aljú felfújható csonakot vettünk és így vittük bele a Balatonba. Benne is volt a vízben és nem is!

Szerintem a gyerek mendencéhez még kicsike. Vittünk magunkkal felfújható kismendencét is és abban pancsizott.

2011. máj. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

védőnő szerint csak 1 év után pancsolhat tóban. ha felfújt medencére gondolsz csapvízzel töltve, akkor szerintem az jó, csak ne legyen hideg a víz.

a szopi időkre és alvás időkre kell nagyon figyelni, minden másban tud alkalmazkodni hozzátok.

mi ruhákon, pelusozó felszerelésen, lázmérőn, lázcsillapítón kívül mást nem vittünk. ja, meg utazóágy, hordozókendő, sok játék, rágóka...

2011. máj. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igen, Én is arra gondoltam, hogy gyógyszert viszek, kúpot, hátha belázasodik (bár akkor szerintem inkább rohanunk haza), utazóágy nem kell, kapunk rácsos ágyat a szállodában. Milyen napkrémmel kenjem? kenjem egyáltalán? úszópelust vigyek?

2011. máj. 2. 08:41
 4/4 anonim ***** válasza:
napkrém kell, érzékeny bőrre való, magas faktorú. úszópelust én nem tennék rá, ha a saját kis medencében pancsolna.
2011. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!