Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden babaszobában van...

Minden babaszobában van szobahőmérő?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy kötelező a szobában lenni, mert még a védőnő is szól érte, hogy ha nincs.

Nálatok is Kedves Kismamák, mindenkinél a szobában van külön szobahőmérő? Vízhőmérőt vettem, de szobahőmérő, most ez komolyan kell?

Köszönöm előre is!

29+5 hkm



2013. jún. 21. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kötelező, de hasznos, ha van. Nem árt azért tudni, hogy hány fok van a babaszobában akár télen, akár nyáron. Nekünk is van, most például rögtön tudom, ha hűtenem kell a szobát.
2013. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudnál küldeni egy képet, hogy kb. milyen van neked? Párát is mér a tied? Elektromos vagy higanyos?
2013. jún. 21. 09:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Hasznos, mert objektív infót ad, de nem hiszem, hogy kötelező, a védőnő meg szerintem max. ajánlhatja (a miénk nem ellenőrizte, bár babaszobánk sem volt :)).

Off: Szerintem a legjobb hőmérő egyébként a baba tarkója - ha forró és izzad, akkor melege van, ha hideg, akkor fázik. (A keze nem mérvadó.) Ezt érdemes nézni - pl. a fiam mindig kevésbé fázik és hamarabb kezd el leizzadni, mint jómagam és ez már pár naposan így volt.

2013. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, de nem hiszem, hogy a védőnő szólna érte, ha nem lenne. A miénk elektromos, és a párát is méri. Igazából nem direkt a gyerekszobába vettük, már megvolt korábban is. Én szeretem tudni, hogy hány fok van nála.
2013. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A miénk tulajdonképpen egy digitális órával kombinált szerkezet, ami fokot is mér. Páratartalmat nem mér, de én azt nem is tartottam annyira fontosnak. Nálunk egyébként szinte minden helyiségben van ilyen (ez a férjem mániája).
2013. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk babaszoba sincs...most várjuk a babát. De az egyetlen szobánkban van hőmérő. Egyébként a vízhőmérőt is tarthatod a babaszobában és akkor méri ott a levegő hőmérsékletét, fürdetéskor meg átviszitek vizet mérni és a babával együtt vissza a szobába. Egyébként szerintem nem létkérdés. Úgyis érzed ha hideg vagy meleg van.
2013. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző lakásban nem volt külön,egy hőmérőnk volt,sima higanyos,azt tettem át egyik szobából a másikba.

Most konvektoros a lakás,szénmonoxid érzékelőket vettük,abban van digitális hőmérsékletmérő is.


De 100as bolt,200Ft egy benti hőmérő,és nincs min kötözködni senkinek.

2013. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, azt hiszem, hogy veszek egy egyszerűt, hogy azért mégis legyen, de drágát sajnos nem tudok venni. Köszönöm mégegyszer.
2013. jún. 21. 12:04
 9/9 anonim ***** válasza:

A drága is csak a páratartalommal mutat többet,azt meg úgyis érzed,hogy jó vagy sem.

Egy 200Ft-os,falraszögehető tökéletesen megfelel.

2013. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!