Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok legyen a babaszobában...

Hány fok legyen a babaszobában este?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos és nem szereti a hálózsákot, viszont a takaró sem marad meg rajta egész este. Szerintetek túlöltöztetem, ha este 23 fok van a szobájában, és adok rá egy hosszú ujjú bodyt, egy vékonyabb felsőt, egy harisnyát, zoknit és még egy plüss pizsit?
2012. dec. 14. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:-) hol laktok ti Szibériában?Enyhén szólva túlöltözteted!Ha jól értelmezem harisnya+zokni??és pluszba erre egy pizsi?egyébként az ideális hőmérséklet 20-22 fok.Bőven elég lenne a body+ a pizsi.
2012. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlöltözteted. Zokni, harisnya, plüss pizsi? Nagyon sok. Body+pizsama(lábfejes is akár, ha félsz hogy fázik a lába). Nálunk 18-20 fok van. Melegebben nem alszik jól.
2012. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez rengeteg!!!

Az én lányom ennyi idősen vastag plüss pizsiben aludt és zokniban (hálózsákot nem bírta, a takarót lerúgta) 20-21 fokban!

Sose fázott meg.

2012. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én fázós vagyok, és mindig megkapom, hogy túlöltöztetem a gyereket, de amit felsoroltál, az nekem is sok!! :) 1-22 fokban alszik a 20 hónapos kisfiam, van rajta egy hosszú ujjú body és egy pizsamanaci, plusz zokni. A zokni csak azért, mert 2 perc alatt kitakarózik, bármit csinálok vele!
2012. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21-22 fokban, előző vagyok, bocs!
2012. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Huhh, tényleg túlöltöztettem szegénykét. :) Ma már csak egy hosszú ujjú body-ban és egy talpas pizsiben aludt és levettem a fűtést 22 fokra. Semmi gond nem volt, nem is fázott. :)
2012. dec. 15. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!