Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány hetes terhesek voltatok...

Hány hetes terhesek voltatok mikor mindent megvettetek a babának?

Figyelt kérdés
30.hétben vagyok. Már berendeztük a szobát. Eddig van jó sok ruha. Etetőszék, babakocsi, babahordozó, járóka, játszószőnyeg. Kell még valami?
2013. jún. 21. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Félidőnél vásároltunk be teljesen. Látom ti is jó előre gondoltatok :) Az első időszakban nem lesz szüksége etetőszékre vagy járókára :) :) aranyosak vagytok. :))))

Nekünk a szokásos tárgyakon kívül a légzésfigyelő volt fontos, amit pedig folyton elfelejtettünk az a babakád volt és a cumisüvegek :)))

2013. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

33 hetes voltam, amikor vasarolni kezdtem.

Ruhakat vettem 68-as meretig, agyat, pelenkazot, piperecuccokat, babakocsit hordozoval, babakadat, textilpelenkakat, indulo cumisuvegkeszletet, hozza sterilizalo tablettat, ha szukseg lenne ra. Ennyi. Es korforgot.

Mast en nem igazan vettem meg elore, csak akkor amikor mar szukseg volt ra.

(Pihenoszek es par ragoka, ujabb ruhak kellettek az elso 2-3 honapban, kesobb jatszoszonyeg, etetoszek, jatekok, ruhak folyamatosan, bar az utobbi kettot rendszeresen kaptunk latogatoktol is.) Jarokat is vettem idovel, bar azt mi terelvalasztokent hasznaltuk.


Dn ugy latom, h bevasaroltal hosszabb tavra, pipereket az orvos majd ugyis javasol, ad receptet, de ha valami hianyzik, akkor azt siman beszerzitek.

2013. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok.

Tenyleg, legzesfigyelot elore megvettem en is, de annak vegul a bebior funkciojat hasznaltuk hosszutavon. Ha nem is szeretnel legzesfigyelot, de nagyobb a haz, vagy szivesen vagy a kertben, akkor jol jon a bebior mar az elejen.

2013. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!