Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyermekes anyukák!...

Több gyermekes anyukák! Lehetséges a 2. ,3. gyereket is ugyanúgy szeretni, mint az elsőt? Csak azért érdekelne, mert mindig is legalább 2 babát szerettem volna, de most elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

A kisfiam 7 hónapos és egyszerűen imádom.Napról-napra ügyesebb, és egyre több olyan dolgot csinál, ami miatt úgy érzem "ő a világ közepe".Van, hogy játszik, ül a szőnyegen, mosolyog rám és magyaráz az ő kis nyelvén valamit, nekem meg potyognak a könnyeim a meghatottságtól.

Most számomra hihetetlen, hogy mégegyszer tudnék ugyanígy szeretni egy babát. Vagy majd változik ez?


2009. okt. 13. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A második gyermeked teljesen más lesz, őt majd az ő kis dolgaiért, másságáért fogod teljes mértékben szeretni!Mi 5en vagyunk testvérek, mindannyian teljesen mások, mindannyiunkat nagyon szeretnek a szüleink:)
2009. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az anyai szeretet nem osztódik ha több gyermek lesz, hanem többszöröződik!! egy komolyan így van, nekem 3 van, és mindet imádom!! legyen kistesó, mert jobb nekik is, és attól ne félj, hogy nem ugyanúgy fogod szeertni.
2009. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondold,hogy ketten ülnek ott.A nagy a legóból épít valami szépet,a kicsi meg egy autót tologat.

Mindegyik gyerek egy kis egyéniség.

A lányomnál imádtam,hogy törékeny,pici szőke(bár mindig fekete hajú lányra vágytam).

A fiam meg olyan okosan,érdeklődően tudott nézni.

Köztük 21 hónap van,lassan felnőttek lesznek.

Van egy picikém is.Neki még nincs saját jegye,csak egyszerűen baba,ezért imádom.

A fiam gitározik,a lányom sokáig sportolt.Olyan jó érzés dobogón,vagy színpadon látni.

2009. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

nekünk 3 kislányunk van, mindig is nagy családot szerttem volna, aki nagy családot akar az tele van szerettettel én is azért akartam mert tudtam hgoy rengeteg szeretet van bennem jés msot végre itt van és imádom őket sőt még a férjemet is de viszont most mondtam azt hgoy több babuci nem kell mert őneki már nem vagyok benne bizots hogym eg tudnám azt amit a nagoyknak :)



szerintem nyugodtan vágj bele hihetetlenül jó érzés mikor mind a három itthon van és egyszerre adnak puszi, bocsi csak a két naaaagy tud hisze na pici még csak 6 hetes


de a lényeg hogy nagoyn jó



nem modom hgoy fizikailag könnyű de lelkileg az

2009. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hihetetlennek tűnik most számodra, de a szeretet nem osztódik majd szét, hanem megduplázódik :)


Nálam pár hónapon belül tripla lesz :))) Imádom mindkét gyermekemet, és biztos, hogy a Picit is imádni fogom :)

2009. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három gyerekem van, és mind a hármat ugyanúgy (nagyon-nagyon) szeretem! Most várjuk a negyediket, és tudom, hogy őt is ugyanúgy fogom szeretni! Valóban nem megosztani kell a szeretetedet, hanem jut mindegyikre bőven! Sőt, amikor látod, hogy ők is szeretik egymást, az még különlegesebb érzés!
2009. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!