Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden kisgyerek szereti a...

Minden kisgyerek szereti a legó duplót? Ha a lányomat az építőkockák nem érdeklik, a legó érdekelné?

Figyelt kérdés
Nem akarom feleslegesen megvenni,mert ahhoz nagyon drága hogy "porfogó" legyen! Műanyag építőkockái vannak,de inkább csak dobálódzik velük.
2011. nov. 18. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Fuj,én nagyon utáltam. Csak a legóóóó!!!


18F

2011. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,de az én kislányom csak 20hónapos.
2011. nov. 18. 23:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne építőkockásat vegyél először. A Lego Duplonak remek farmos, állatkertes, család, Micimackó és egyéb készletei vannak, ami nemcsak építeni jó.

Mutatok példát:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. nov. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

20 hónaposan még nem kell szeretni a duplot.

De szerintem érdemes megvenni, csak akkor ne az építőszettel kezdd, hanem vegyél pici figurákat, állatokat, emberkéket.

Az én lányom sem az építést komálja, hanem az állatokat eteti meg ilyesmi.

2011. nov. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az építőkockákhoz az enyémek semnyúltak soha, maximum főztek velük. Viszont a duplot építik és rengeteg egyéb kiegészítője van, állatok, tűzoltó, rendőr
2011. nov. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. nov. 19. 10:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom meg az ellenkezője: imádja a fakockákat és a megablock (jól írom?) építőkockákat.

A Lego duplót utálja, a rendes Legót imádja.

Igaz, ő már 3,5 éves. 2,5 évesen kapta a duplót, de nem érdekli, az én régi Legóimmal meg bármeddig elvan.

2011. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi a kérdést és a válaszokat, ez engem is érdekel(t)!
2011. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!