Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szerelmesek vagytok még a...

Ti szerelmesek vagytok még a párotokba? Ha nem, mikor múlt el? A gyerek születése előtt vagy után?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
6 év két gyerek és egy pocakbaba után is még igen nagyon nagyon szerelmes vagyok! Szerencsére ő is belém! :D
2013. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerelemmel és szeretettel egyaránt szeretem a férjemet, és nem hiszem, hogy ez valaha elmúlik. 14 évesen ismerkedtünk meg. Azt sem tudom elképzelni, hogy ő valaha kiszeressen belőlem.

Harmadik gyermekünket várjuk.

2013. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Mi már nem vagyunk szerelmesek egymásba. 7 és fél éve vagyunk együtt és hát elmúlt. Már nem lángolunk, de szeretjük egymást és kitartunk egymás mellett.

Volt egy nagyon nagy házassági válságunk tavaly, most próbálunk kijönni belőle.

Egyébként még a gyerekünk megszületése előtt elmúlt az a lángoló szerelem.

2013. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

Van egy 3 éves lányunk és egy 1 éves kisfiunk.Én 25, a férjem 27 éves. 10 éve vagyunk együtt, 5 éve házasságban.Én még mindig szerelmes vagyok és úgy érzem ő is.Igaz már nem olyan a kapcsolat mint mikor 16-18 évesek voltunk, most van néhány probléma amit meg kell oldanunk, de megbirkózunk vele!


"A baba a szerelmet erősebbé,

a nappalt rövidebbé,

az éjszakát hosszabbá,

a pénztárcát kisebbé,

az otthont boldogabbá,

a ruhát gyűröttebbé,

a múltat semmissé,

a jövőt tartalmasabbá teszi!"


Kedvenc idézetem! :)

2013. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Hat éve vagyunk együtt,egy hónapos a babánk és jobban szeretem mint valaha :D szerelemmel.Úgy érzem ő is szerelemmel szeret.
2013. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A lángolás elmúlt, de a szerelem nem. Inkább átalakult, mert szerintem másfajta a szerelem egy kapcsolat elején és másfajta később. Szeretek vele lenni, várom haza, bármit megtennék érte, sose szeretnék fájdalmat okozni neki, ő és a kisfiunk a legfontosabbak számomra. Beszélgettünk már erről a férjemmel, és ő is ugyanezt érzi. Egyszer visszaolvastuk a levelezésünket a kapcsolatunk elejéről, és hát eléggé gáz volt, pl amikor úgy kezdődött a levél: " még csak 45 perce váltunk el, de már hiányzol" :) szóval a rózsaszín köd eltűnt, de a szerelem nem.
2013. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
7. éve vagyunk együtt, egy majdnem féléves babával. Újra beleszerettem a páromba másfél-két éve, akkor volt egy kis válság a kapcsolatunkba, de utána jobb lett minden, mint valaha! A baba még fokozta ezt az érzést! Így jobban összekovácsolódtunk. Persze ez már nem az a tipikus rózsaszín felhős szerelem, de nagyon boldogok vagyunk együtt!
2013. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Úgy érzem szerelmes vagyok lassan 4 éve vagyunk együtt,nagyon tud hiányozni,néha hullámzik,épp milyen hangulatba vagyok,fiunk 2 éves.
2013. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
akkor csak én lógok ki a sorból.mi 7 éve vagyunk együtt és 2 éves a kisfiúnk.én már nem szeretem szerelemmel ezt el is mondtam neki.sokszor nem bírom neki azt mondani hogy szeretlek.rengetegszer azt érzem hogy nekem el kellene hagynom a férjem mert nem ő az igazi.aki az igazi lenne azzal már sajnos nem lehetek együtt.:( pedig akkor lennék a legboldogabb
2013. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok szerelmes, sőt, semmit nem érzek már iránta. (Vagy ha érzek is felé valamit az a harag, gyűlölet és a félelem).

A házasságkötéssel múlt el kb. minden.

Azt gondolja azóta, hogy használati tárgy vagyok.

Szeretett volna gyermekeket, de mikor megfogantak, akkortól nem érdekli.

Az első 3 hónapban a szülés után nem segített semmit, soha nem szólt egy jó szót sem és soha nincs itthon.

Lelkileg és fizikailag is előfordul, hogy bánt és ezt nyilván a gyermekek is végignézik! (Ez azóta kezdődött, mióta az elsővel terhes lettem).

7 éve vagyunk együtt, 5 éve házasságban.

Nagyon nagy válságban van a házasságunk.

Próbáljuk megoldani, de ha nem megy- nagyon valószínű, akkor elválunk (a következő bántalmazásnál pakolom a cókmókom és elhagyom, már ki van eszelve a terv a barátnőimmel, akik kimenekítenek innen)!

2 kicsi (1 és 2 és fél éves) gyermekünk van.

Ha újra kezdhetném nem házasodnék vele össze és főleg nem szülnék neki gyermeket!!!

2013. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!