Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te meg (t) ennéd Jézusért?

Te meg (t) ennéd Jézusért?

Figyelt kérdés

Helyszín: egy északmagyarországi kisváros református óvodája. Az ebédidőben betoppanó anyuka döbbenten látja, hogy az egyik fityulás dadus tömi a spenótot egy vörös képpel bömbölő, öklendező kisfiúba, miközben végig ezt hajtogatja: Edd meg Jézusért, tedd meg Jézusért. A kérdésre, hogy ezt most miért kell, a válasz: a gyermekben rögzülnie kell a feltétlen engedelmességnek és alázatnak Jézus, az egyház és a kereszténység iránt.

A dolog nem kitalált sztori, másfél hete történt meg.

Ki mit gondol erről?



2013. jún. 26. 08:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
ide nem járatnám a gyerekemet az biztos
2013. jún. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

kivenném szó nélkül a gyerekemet az oviból

és keresnék egy normális ovit

2013. jún. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Na, ezért(is) utálom az egyházat. Az én gyerekemet ugyan nem tömné meg egy idióta elvakult szentfazék, az biztos. Méghogy engedelmesség az egyháznak! Álszent banda.
2013. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Vallás ide vagy oda nem a középkorban élünk! Azonnal kivenném a gyerekemet és még panaszt is tennék!
2013. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez borzasztó. Szegény gyerekben egészen más dolgok fognak rögzülni. Emlékszem engem is megtömtek spenóttal az oviban, és otthon egész éjjel hánytam. Pedig ennek már több, mint 20 éve. Az meg, hogy mindezt Jézus miatt, ez kiveri nálam a biztosítékot. Biztos, hogy azonnal új ovi után néznék.
2013. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem menne tobbet abba az oviba az tuti. Ez nagyon beteg duma..engem is megtomtek oviba 3 evesen az elso heten a mai napig emlekszem ra es undorodom attol az eteltol meg mindig..
2013. jún. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

kb. azonnal feljelenteném a dadust! Az nem megoldás, hogy nem jár a gyerek oviba, gondolom nem minden sarkon vannak óvodák, ahol tárt karokkal várják a gyereket.


Mindenféleképpen jelenteném a felettesének, hogy ez a viselkedés elfogadhatatlan.

2013. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogadom el ezt a viselkedést. Úgy mondom ezt, hogy vallásos vagyok. Sajnálom, hogy az ilyen szélsőséges emberek miatt ítélik meg mások a vallásos embereket. Ez számomra is a "nem normális" kategória.
2013. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Biztos h jelentemé az ügyet. Igaza van az egyik válaszolónak nem minden sarkon lehet ovi de ha lehetőség van rá akkor szerintem váltanék. De az tuti h felelősségre vonatnám!!!

Borzalmas!

2013. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Te jo Eg! Nekem az a velemenyem, hogy mindenki abban hisz amiben akar es igy majd az en gyerekem is eldonti, hogy akar-e gyakorloni barmilyen vallast vagy akar-e hinni Jezusban stb. Megallitani nem fogom de nem is eroszakolok ra semmit. Szerencsetlen gyerek miert enne barkiert is? Egyen magaert ha ehes. Enni nem masert kell. :)

En sem jaratnam ilyen helyre a kisfiam az tuti. :(

2013. jún. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!