Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ruhába öltöztessem a...

Milyen ruhába öltöztessem a lányokat?

Figyelt kérdés
2 hét múlva temetésre megyünk. Nagylányom 8 éves, kislányom 6 éves.
2013. jún. 26. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Időjárásnak megfelelően öltöztesd őket.

Ha újra hőségriadó lesz, eszedbe ne jusson feketét húzni rájuk. Jó a fehér blúz, fekete vagy sötétkék szoknya, senki nem fog ezen felháborodni.


ha nem lesz hőség, akkor sem muszáj a totál fekete. Egy egyszerű, egyszínű ruha is megteszi. Csak a mesefigurás meg hasonló kiegészítőket mellőzzétek, de ezt nyilván mondani sem kell.

2013. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen korú gyerekeknél még egyáltalán nem elvárás,hogy feketében legyenek.Én úgy ökltöztetném őket,ahogy egyébként is szoktam.Nem hinném,ogy ez illetlenség lenne.
2013. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ne utcai ruhába vidd őket, hanem ha nem megoldható bármi miatt a fekete szett (Pl. nincs, vagy időjárás, stb.), akkor lehet az iskolai/óvodai felállás: egy fehér blúz, egy sötét alj. Vagy valami elegánsabb, diszkrétebb ruhácska, persze időjárásnak megfelelően. Ugye itt a lényeg, hogy az öltözettel a tiszteletet is kifejezzétek, de gyerekek esetében nem elvárás, hogy teljesen feketében legyenek, elegendő bőven az "ünneplő", vagy valami alkalmi ruhácska, ami nem feltétlenül fekete, de nem is pl. neon színű, hercegnő mintás.
2013. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fodrok,meg a harsány szinek mellőzendők. Valami szólidat adnék rájuk. Hajukban se legyen rózsaszin pillangó,meg csillámos csatti.
2013. jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!