Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz a nőhőz...

Mit szóltok ahhoz a nőhőz (nem nevezném anyának), aki magára hagyta az 1 és 3 éves kisgyerekeit?

Figyelt kérdés
Most hallottam a hírekben. Nagyon felkavart. Kábítószer maradványokat és tűket is találtak a lakásban. Ott játszottak a gyerekek köztük. Olyan aranyosak a gyerekek. Milyen életük lehet? Miért nem vette észre senki,hogy nem megfelelőek a körülmények? És egyáltalán minek szül az ilyen gyerekeket?
2013. jún. 27. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is most láttam a hírekben.Én csak annyit kérdeznék, hogy a védőnő ilyenkor hol van????

Én el sem tudom képzelni ezt még is hogy csinálhatta, ez a nem nevezem nevén riherongy...Az ember wc-re is úgy megy, hogy nyitva van az ajtó, hogy ha baj van azonnal tudjon ugrani...nem hogy elmegyek 1 napra!!??Meg éhezteti hogy legyen pénze drogra..igazán csak gratulálni tudok neki..Az ilyet is börtönbe kell zárni, hisz erre simán lehet mondani, hogy életellenes bűncselekmény..hisz ki tudja mi lett volna szegény kicsikkel.. :(

2013. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nincs kontrollja a drog miatt. Az emberek meg nem törődnek egymással, vagy nem mernek szólni. Kinek hiányzik, hogy átmenjen és leszúrja? Szegény gyerekek.

Minek szül? És minek a többi bolond? Nem olyan egyszerű kérdés ez sajnos.

2013. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Na de jó,hogy nem nézek sose híreket csak max a neten néhányba belefutok.Ehhez nem lehet mit szólni felelőtlen és valószínűleg a drog irányítja.De mondom nem nézek tv,híradót abszolút nem sokkal jobb az élet a sok idiótaság nélkül,javaslom tegyétek ti is ezt.A fele kitaláció,a másik fele direkt olyanokkal van tele ami polgárpukkasztó,vagy szomorú,tragikus.Erre senkinek sincs szüksége.
2013. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kösz, én szeretem a tv-t, tudni kell szelektálni. Én tudok.
2013. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudok szelektálni,főzőműsor,természeti műsorok,dvdről filmek.
2013. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én igazat adok,mert ritkán nézek híreket én is. Most is csak felfigyeltem amikor beharangozták ezt a hírt és kíváncsi lettem, hogy mégis mi történt. De alap esetben nem nézem a híreket,mert nincs benne más,mint ezt ölték meg, azt rabolták ki stb... Régen,amikor gyerek voltam nem ilyen volt a híradó. Sokkal másabb hírek voltak.
2013. jún. 27. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Na akkor egyetértünk!:) Nem kell minden hülyeséget megnézni, vannak jó műsorok is, azokat szeretem.
2013. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt ma már nem is nevezném híradónak. Bulvárhíradónak maximum. A szenzáció csak a nyomorúság, szenvedés, erőszak. Ezért nem nézem már én sem.
2013. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jól fogalmaztál! Bulvárhíradó!! Tényleg az a szenzáció,hogy ki hogyan nyomorog stb... Lehet azért adják ezeket,hogy azt érezzük,hogy nekünk milyen szuper életünk van. A hírek nem sokban különbözik a fókusz és egyéb bulvárműsoroktól.
2013. jún. 27. 19:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Kötélre az ilyennel. Az ilyen nő azért szül hogy piára meg drogra legyen pénze. Nem nevezném még embernek se nem hogy anyának.
2013. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!