Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo-n vagyok, ébredési hő...

10. dpo-n vagyok, ébredési hő 36,9-37,1 között mozog, érzékeny mellbimbók, hasfájás ( nem szúrkálásnak nevezném, inkább mintha belül nyomná valaki a méhem, ami nemfolyamatos, de napjában többször előfordul. Reménykedhetem babában?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ezek lehetnek babás tünetek is de sajnos a mensi jele is. Persze ha nem szoktál ilyen tüneteke érezni mensi előtt akkor reménykedhetsz. Majd a 14. napon tesztelj legkorábban szerintem. A hőd szépen fent van. Mennyi az alaphőd?nagyon drukkolok neked, hogy baba legyen.
2012. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és a drukkot is. Tesztelni majd csak hétvége körül szeretnék, addig csak a hőt mérem. Nem túl biztató, 2napja csak 36,8 az ébredésim. Az alaphőm kb. 36,5 +/- 0,1 . Viszont a mellem kezd egyre "nehezebb" lenni.
2012. okt. 22. 08:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy mensi előtt néha fájni szokott a mellem, de a hasam mindig csak mensi első napján, előbb sosem
2012. okt. 22. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!