Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék fali képet csináltat...

Szeretnék fali képet csináltatni kisbabámról. Olyat ami 1 képet 3 részre vág és ezek külön képen vannak. Hol?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy ha ezeket a képeket egymástól pár centis távolságra tenném, akkor adná ki a teljes képet. Tudjátok ennek a képnek mi a neve?
2013. jún. 28. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Fotokollázs
2013. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a 8. kerületben,a Nap utcában csinâltattam,Darvas kft asszem,nagyon készségesek voltak
2013. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az ingyenesen letölthető PhotoScape programmal magad is megcsinálhatod és csak pendrájvon elviszed és kinyomtatják

sokkal olcsóbban megúszod és az alkotás öröme is a tied

2013. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmire gondolok a háttérben.

2013. jún. 28. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy 3 reszes vaszonkepnek hivjak de sajnos azt nem tudom hol csinalnak szemelyre szolot.
2013. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]



Ilyenre gondolsz?

2013. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok meg én írtam a PhotosScape programot is


ha ilyesmire gondoltál segítek elkészíteni


és csak elő kell hívnod a kívánt méretben, és egymás mellé teszed a falon a három képrészletet

2013. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyenre gondoltam. Megvan a program és így már sikerülni is fog. Ott feldarabolom, előhívatom, akár vászonkép is lehet! Köszönöm a segítségeteket!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 28. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!