Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elveheti tőlem a babát? 6...

Elveheti tőlem a babát? 6 hónapos állapotos vagyok, a "párom" lelkileg és fizikailag bántalmaz, el kell menekülnöm. Nem akarta a babát és közjegyzői papírt is akart csináltatni erről.

Figyelt kérdés

de mikor kiderült, hogy fia van, azt mondta, hogy el fogja tőlem venni mert én csak "gazdatest"vagyok....Apasági nyilatkozat nem készült,nem is szeretném ezek után mert attól félek,hogy akkor bármire képes lesz.

Szüleim 10 éves koromban elváltak,anyukámmal nem is tartjuk a kapcsolatot,apukámhoz nem tudok menni mivel sajnos TBC-s.

A "párom" eleinte örült a babának,de aztán ez megváltozott...Neki 2 gyereke is meghalt(egyik 16,másik 14 évesen)azt gondolom,nem kicsi az ő felelőssége sem ebben...

Fél éve tudtam meg,hogy kb. 20 éve volt egy súlyos autóbalesete,amely után megmondták az orvosok,hogy az agya egy 15-16 éves szintjén fog maradni.Ezt sajnos túl későn tudtam meg...Azt gondolom,ezt valamennyire alátámasztja az indokolatlan agresszivitása,felelőtlensége,szexuális aberrációja(animal és tini szex,swinger clubbok látogatása)beteges hazudozása.

Nyilván nem szeretném,ha egy ilyen ember mellett kellene világra hoznom a kisbabámat,így is örülök,hogy egészségileg minden rendben zajlik.Főleg,hogy naponta azt hallom,hogy takarodjak az utcára mert a "párom" nem tudja élni az életét mellettem...A fizikai bántalmazásnak sem tenném ki magam a gyermekem érdekében,és akkor még a mentális dolgokról nem beszéltem.

Elveheti a babát tőlem???



2013. ápr. 6. 20:38
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném még a kérdésemet azzal,hogy folyamatosan bántalmaz mind lelkileg,mind fizikálisan.Más lehetőségem nem lesz,mint anyaotthon.Mivel nem készült apasági nyilatkozat,és nem is áll szándékomban ezek után,ez lenne még a kérdésem,hogy ha elköltözök egy olyan helyre,amiről nem tud,akkor tehet valamit annak érdekében,hogy megtaláljon?Tudom,hogy elég zavarosnak tűnik és lehet,hogy hihetetlennek,de kérem,hogy aki tud segítsen nekem ebben.Szexuális élete kicsapongó(swinger klubbok látogatása,erotikus oldalakon hirdette magát mint szolgáltatást nyújtó,szexpartner keresők)érzelmileg instabil,viszont nem túl jól de jobban áll anyagilag mint én.Nem mellesleg büntetett előéletű,emberrablásért,amiből kimászott viszonylag kevés letöltött börtönnel.
2013. ápr. 6. 20:44
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem veheti el, ha a minimális körülményeket tudod a bebynek biztosítani akkor már neked ítélnék kis korban.

Ha nem csináltatsz apaságit, akkor születés után kérelmezheti.a bíróságon az apaság megállapítását.

Igazából ha teheted tűnj el a gyerekkel, még most.

Ha gondolod írj privit, beszélgethetünk.

2013. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és írok! :)
2013. ápr. 6. 20:47
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan tűnj el. Pl. másik városban keress anyaotthont.
2013. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Ezen vagyok ezerrel. :( De ha mégis sikerül valamilyen módon megtalálnia,kötelezhet apasági vizsgálatban való részvételre?És egy ilyen embernek kötelességem láthatást biztosítani,ha nekem ítélik a babát? :(
2013. ápr. 6. 21:00
 6/37 A kérdező kommentje:
Néha elszólja magát...pl tegnap is arról,ha az apa nem viszi vissza a gyereket,az csak polgári engedetlenség...
2013. ápr. 6. 21:02
 7/37 anonim ***** válasza:

A polgári engedetlenség az az, ha engedéply nélkül tüntetek... Amiről beszél, az a csaádi állás megváltoztatása, és bűncselekmény.


Tudtad, milyen szokásai, perverziói, priusza van. Így is kellett. Akkor most ez van. Sajnos, időben kellett volna gondolkodni.

2013. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem tudtam a szemét kis dolgairól,minden utólag derült ki.Pl. 2 hete találtam meg tagsági kártyát swinger klubba.Most meg már vissza sem fogja magát,hiszen kiszolgáltatott helyzetben vagyok,mivel nála lakom.
2013. ápr. 6. 21:09
 9/37 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak,hogy ilyen helyzetben vagy! Egyálltalán nincs semmilyen rokonod aki segítene? Szerintem erről a védőnővel mihamarabb beszélj így a későbbiekben bármiféle követelése lenne a párodnak ő is tudja majd ezeket igazolni melletted és szerintem az anyaotthonnal kapcsolatban is sokat segíthet!
2013. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Legutóbbi alkalommal célozgattam erre a védőnőnek,de konkrétan segítséget nem mertem kérni mert attól tartok,hogy ezzel akár magam alatt is vághatom a fát.De igazad van:ha hivatalból intézkedik(amit gondolom megtehet)akkor az talán nagyobb súllyal nyom a latban.
2013. ápr. 6. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!