Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan a családotokban,...

Volt olyan a családotokban, aki nem jól reagált arra, hogy babátok lesz? Mit mondtak? Ti hogyan reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
Később belátták,hogy bántóak voltak?
2013. jún. 28. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a sógornőm meg sem nézte, és úgy igazából leszarják a babánkat, mondjuk ő elég beteg agyilag. Ő azt sem tudja, hogy mi az, hogy megbántani valakit, és nem is érdekli.

A másik sógornőm csak 3 hónapos korában nézte meg.

Ebben csak az a furcsa, hogy mi azonnal mentünk az ő gyerekeikhez, érdeklődtünk, vittünk ajándékokat, szerettük őket, foglalkoztunk velük. De ők nem látják be, hogy mennyire gáz ez a viselkedés. Mindegy, én ezek után sem tudnék így viszonyulni kicsi babákhoz.

2013. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyám kiborult, mert a baba érkezése csúsztatta a költözésünket- neki az volt a vágyálma, hogy húzzunk már el,mert kell a testvéremnek meg a nőjének a hely.... uez okok miatt a nő is kiborult, mert irigy ill. idegesítette a saját házunkban a tesó is. Szerinte mi menjünk a gyerekekkel, ahová akarunk, ő pedig kiszolgálva pucckirálynőt akart játszani. Senki nem állította le, kiv. páromat. A végén elköjltöztek, mi pedig agyon lettünk mocskolva a család előtt. A másik testvérem meg a felesége kb. 3-szor látták a kicsit. Most ott jön a baba, kiváncsi leszek, minket mikor utálnak ki a saját helyünkről....hát ilyen is van.
2013. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor kiderült a 3. terhességem, sógornőm hívott fel telefonon, hogy ne tartsam meg, aztán jött anyósom és a kezembe nyomott 20 ezer ft-ot, hogy menjek vetessem e, hát úgy kidobtam a házból, hogy a lába se érte a földet...az már csak hab a tortán, hogy utána kiderült ikrek lesznek!:) Azóta eltelt 6 év, születésüktől kezdve szeretik őket, de bennem a tüske megmaradt..
2013. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

anyám megkért szépen, hogy vetessem el a tervezett gyerekemet mert hogy ő még nem nagymama korú (50 éves volt akkor, én 27....) mondanom se kell, bearanyozta a napomat ;)

már csak azért se értettem és a mai napig se értem, mert én a legkisebb gyerek vagyok, tehát 10essel több voltam mint annak idején anyám mikor anya lett.

na mindegy, nem változott a véleménye, azóta már 3 unokája van, de nem foglalkozik velük különösebben, nem jön át és nem hív meg minket soha.

2013. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húgommal mikor végre találkoztam, 15 hetes voltam már hatalmas hassal (tudta a babát, mert anya elmondta neki), annyit nem mondott, h bú vagy bá. Van ilyen.
2013. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha úgy érzem anyósomék nem igazán örülnek de lehet hogy csak tévedek. Végül is nem az a fontos hogy mások örüljenek hanem hogy te meg a párod.
2013. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!