Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik a gyermek születése után...

Akik a gyermek születése után házasodtatok össze, tudatosan csináltátok így? Gyermek mekkora volt? Ő is ott volt?

Figyelt kérdés
Ti fizettétek az esküvőt? Nagy lagzi volt? Miért így alakult?

2013. jún. 29. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz mi még nem esküdtünk meg,de jövő nyárra tervezzük.

Éppen azért,mert a lányunk még kicsi,jelenleg 5 hónapos.

Szeretnénk,ha ő lenne a koszorúslány.Akkor már elég nagy lesz hozzá,és jobban is el lesz nélkülünk,a nagyszülőkkel.

Tudatosan csináltuk így.

Az esküvőt mi fizetjük majd magunknak.Közösen gyűjtöttük és gyűjtük jelenleg is rá.Nagy lagzi lesz.Templomi esküvővel.

Kb. 100 fő-re tervezünk.

Boldogsággal tölt el,már a tudat is,hogy az esküvői fotókon,a lányunk is rajta lesz. :)

2013. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi akkor házasodtunk össze, amikor a kisfiunk 3,5, a kislányunk pedig 1 éves volt. Szűk körű, délelőtti polgári esküvőnk volt, utána ebéd egy jó nevű étteremben, majd hozzánk jött mindenki. Itt sütizés és ivászat volt estig.

Miért így alakult? 15 együtt töltött év után házasodtunk össze, feleslegesnek tartottuk a nagy világra szóló lagzit, de szerettünk volna ünnepelni ,ezért tartottunk szűk családi esküvőt. És azért akkor, mert előtte valahogy nem volt számunkra fontos a ceremónia.

2013. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2,5 éves volt a kisfiam és 6 hónapos terhes voltam a hugival! Ez tavaly volt! Úgy terveztük, hogy a csaladunkkal elmegyünk az esküvő után eszünk egyet egy étteremben és hazamegyunk. Aztán a családunk meglepett minket a párom szüleinél az udvaron egy esküvői satorral ebéddel virággal, mondván, hogy adjuk meg a mondjat! Nagyon meglepodtunk, szép nap volt!

Amúgy jo a képeken látni a kisfiamat is, es az esküvőn is jó volt, hogy ott volt!

Eredetileg úgy terveztük, hogy ha a pici is 2 éves lesz akkor tartunk egy esküvőt lagzival, de kellett a papír ezért döntöttünk így!

2013. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

13 hónapos volt a lányunk és ott volt ő is. 10kor úgy kellett ágyba könyörögni :)

Nagy részt mi fizettük, de a szüleim is segítettek.

75fős volt

2013. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De jó! :) Minden történet szuper! És Nektek tudatosan alakult így,hogy megfordult a sorrend? Tehát tervezett baba volt a gyerkőc? Nem akartatok pocakos lagzit,vagy miért? Nem volt még rá pénz vagy akkor még nem tartottátok fontosnak?


Nálunk is így lesz a sorrend és kíváncsi vagyok mások történetére is! :)

2013. jún. 30. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nem volt tervezve a babánk,csak jött.De nem bántuk. :)

Viszont nem szerettem volna terhesen esküdni,mert nekem és a páromnak is nagy,reggelig tartó, bulis esküvő az álmunk,azt pedig babával a pocakban nem könnyű,sőt én veszélyeztetett terhes is voltam.

Az anyagiakkal nincs gond,szerencsére.

Ugyhogy jövőre megtartjuk az álomesküvőnket a kislányunkkal együtt,aki már táncolhat majd apával meg anyával az esküvőn. :)

2013. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!