Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltatok volna a...

Mit csináltatok volna a helyemben, ha meglátjátok vkinél a tőletek ellopott babakocsit?

Figyelt kérdés
Elég ritka típus és színösszeállítás volt, és évek óta kapni sem lehet ebben a formában. Mi viszont úgy vettük tavaly, hogy alig használták, és a pincében állt 2 évet, mielőtt hozzánk került. Tehát elég valószínű, hogy a mienk volt, mert még mindig szép állapotban volt, és ilyet már nem tudnak újonnan venni. Szóval láttam, hogy tolnak benne egy gyereket. Követtük őket a két kicsimmel, és megkérdeztem, hogy ugyan hol vásárolták ezt a kocsit. Erre mondta a nő, hogy egy ismerősüktől "kéz alatt", mert ez egy 5 éves kocsi. Sajnos többre nem mentem, mert ők ketten voltak egy gyerekkel, én meg egyedül 2-vel, és gyorsan felszálltak a villamosra. Nyilván nem fogom tudni visszaszerezni, csak marhára bosszant a mai napig. Meg talán nem is azon kellene bosszút állni, aki jóhiszeműen használja, hanem aki pofátlanul ellopta. Mit gondoltok, tehettem volna vmi okosabban, vagy már így is túlpörögtem az egészet?
2013. máj. 24. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Tulporogted. Sajnálatos, hogy elloptak, de nem tudod bizonyítani. Másrészt meg lehet hogy nekiugrasz valakinek, aki ártatlan az ügyben, hiszen lehet hogy valóban ugy vette valakitől.
2013. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt tettem volna, csak még elmondtam volna, hogy miért is kérdeztem meg. Nem tehetsz semmit.
2013. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én azért elmondtam volna a sztorit nekik és megnéztem volna a fejüket....
2013. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem pörögted túl. Esetleg az lenne érdekes, hogy kitől vették.
2013. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
és mi van ha ők tényleg vették valakitől?például attól aki ellopta tőled.az a baj hogy ezzel már semmit nem tudsz csinálni.tudom hogy bosszantó de semmit nem tehetsz
2013. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem ugrottam a torkuknak, mert valószínű, hogy aki lenyúlta, az túl is adott rajta. Igen, az utána jutott nekem is eszembe, hogy ha nem szaladnak annyira, akkor megkérdezhettem volna azt is, hogy ugyan ki az a bizonyos ismerős... Köszi a válaszokat! Itt amúgy tényleg visznek minden, ami nincs odabetonozva, és 2 forintnál többet ér.
2013. máj. 24. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Semmit ,mert nem tudod bizonyitani hogy a tiéd volt ,az alaptalan vádaskodásal semmire nem mész .
2013. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!