Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki flabélos-al fogyott le szülés után?

Figyelt kérdés
Mikor lehet elkezdeni? Szoptatás alatt is lehet? Heti hány alkalommal kell menni, hogy hatásos legyen?
2013. jún. 30. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hú ez engem is érdekel!
2013. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ennek mi a lényege?
2013. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annak úgy van értelme, ha pl. van heti 2-3x-i futás, vagy egyéb testmozgás. Barátnőm így csinálta, nagyon csinos.
2013. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most hagytam abba. A babám 5 hónapos volt mikor elkezdtem és még szopizott, ez nem kizáró ok. Viszont 3 hónap alatt kb.2-3 kg ment le.Centikben van elméletileg eredménye. A nadrágomat könnyebben feltudtam húzni! De bevallom őszintén én nem diétáztam mellette akkor lehet hatásosabb. Heti 4-5 alkalom minimum kell, hogy eredménye is legyen. Én 10 percekre jártam, de ottani "edzőtársak" tapasztalatai alapján napi 20 perc az ideális,ami már tényleg hatásos! Viszont nem olcsó, én ezért is álltam le vele, mert GYED mellett nem engedhetjük meg magunknak,most próbálom a vacsit kihagyni!
2013. júl. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálunk most 350ft egy alkalom. Viszont ilyen sokszor nem tudnék járni hetente, mert nincs kire bíznom a 2 gyereket.
2013. júl. 1. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nálunk 600 ft egy alkalom,így az nagyon jó ár,amit Te írsz! Menj kevesebbszer, de mondjuk 20 percre! Nagyon segítőkészek egyébként a szalonba, kérdezd meg Ők mit tanácsolnak.A semminél az is több ha csak párszor elmész!
2013. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen,van olyan Anyuka :) 6 hettel a szules utan mar lehet flabizni,szoptatas alatt is, vegig. Az alkalmak szama fugg1-2 dologtol,pl. kezdo vagy-e,milyen az eü-i allapotod, eletmodod, stb. Ha privatban irnal,tudnek tanacsot adni! Keress bizalommal! :)
2013. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!