Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges a. terhesség?...

Lehetséges a. terhesség? Nagyon szeretnénk mâr

Figyelt kérdés
2 napja késik. aznap mmikor meg kellett volna jönnie enyhe szuró fájdalmat èreztem a hasam.alján ès fájt a derekam de nem vészesen. a mellbimbóm is nagyon èrzèkeny pár napja. és átlátszós néha fehèr folyásom van. aki volt ilyen helyzetbe kèrme irjon

2013. jún. 30. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja ezt megmondani. Ha védekezés nélkül együtt voltatok, és továbbra is késik, én csinálnék egy tesztet a helyedben. Holnap reggel pl. meg is ejthetnéd.
2013. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
együtt voltunk védekezés nélkül. de a teszt még nem korai? várok 2 napot kedden v szerdán tesztelek.
2013. jún. 30. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem korai.

Nekem a nemvárt előtti napon, reggeli első pisiből pozitív lett a 25ös X-epil teszt.

34 hkm

2013. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt igaz én akkor be tudtam annak hogy úgyis meg jön. azt egyik napról a másikra megundorodtam a kávé szagától és akkor teszteltem erős + ráadásul olyan tesztel ami elvileg már a mensi előtt 4nappal ki mutatta volna. 2,5hónapos a kislányom :)
2013. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
gratulálok mind kettõtöknek. nekem múlt hónapba lett pozitiv tesztem de a doki azt.mondta elindult vmi de hamar be is fejezõdött. de várnunk nem kkell. remélem nem ez az egész befolyásolja hanem baba van a dologba!:)))
2013. jún. 30. 21:40
 6/8 A kérdező kommentje:
csak az a furcsa h semmi hányinger semmi. múlt hónapba tesztelés elõtt èreztem 5nappal.
2013. jún. 30. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Az hogy nincs hányingered nem jelent semmit.Nekem azon kívűl,hogy nem jött meg,semmi más tünetem sem volt.Azóta már lassan 3 éves a kislányom :)
2013. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ma teszteltem negatív lett igaz h nem elsõ vizeletbõl
2013. júl. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!