Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kémiai terhesség után mennyi...

Kémiai terhesség után mennyi iső múlva lehet teherbe esni? Lehet próbálkozni? Valaki volt. Már hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
Volt 3 pozítìv tesztem de elkezdtem vèrezni. a doki aazt mondta h nem làt terhessèget! a bhcg-m 3.10 volt az mondta.h korai spontán vetélés. visszamentem.kontrolla màsik orvos volt azt mondta.minden rendben.nem.is volt terhesség!

2013. jún. 25. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én utána hónapban lettem terhes.
2013. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ès az elvileg vetélés utâna menszeszed megvolt? nincs semni baj a terhességgel?
2013. jún. 25. 14:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont utána lettem terhes, volt 3-4 pozitív tesztem, elkezdtem vérezgetni, a doki azt mondta ebből most nem lesz semmi, mert a bhcg-m csak 98 volt, amikor már 1000 fölött kellett volna hogy legyen. Pár nappal később rendesen meg is jött. Aztán következő hónapban már egyáltalán nem :) Most volt kétéves a lányom, semmi gond nem volt a terhesség alatt. Szóval kitartás, ilyenkor nem kell várni a következő próbálkozással.
2013. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is pont így volt, csak nekem 15 volt a hcg-m és fiam van :) Első voltam.
2013. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja de nekem 1oo helyett volt 15 pont 4 hetesen.
2013. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen h leírtad:) de én a párommal nem mertem együtt lenni sehogy rá két hétre de akkor már elmúlt a peteérésem.... és nem engedte belém egyszer voltunk úgy együtt szerintem eebbe a hónapba nem sikerül. és te szedtél vmi.vitamint?
2013. jún. 26. 17:13
 7/13 A kérdező kommentje:
értem de neked akkor láttak terhességet elsõ?:) mert nekem nem
2013. jún. 26. 17:15
 8/13 A kérdező kommentje:
lent a jobb oldalra enyhe szúró fájdalom! ez mitõl lehet? mikor együtt voltunk aa párommal nem védekeztünk csak úgy h nem engedte belém de volt hogy egyáltalán nem védekeztünk
2013. jún. 26. 18:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. Csak folsavat szedtem, de azt elkezdtem már amikor elhatároztuk, hogy legyen babánk. Lassan elkezdem megint, a harmadikra gyúrunk :)


Amúgy én azt javaslom (persze mondani könnyű), hogy ne keress jeleket amíg el nem jön a menzesz ideje. A koraterhességi jelek szinte megegyeznek a premens tünetekkel. Nekem 5-ször indult úgy, hogy terhes vagyok, ebből két gyerekem született, szóval csak attól fogva éreztem terhesnek magam, amikor már láttam/hallottam szívhangot.

A végére egy jótanács: a ciklus 9-10. napjától a 21-22. napig ha minden másnap szexeltek, gyorsan összejön a baba :) Hajrá :)

2013. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eslő vagyok. Nem láttak terhességet, csak a hcg-m volt magasabb, ez a biokémiai t. lényege. Nem ágyazódott be jól.
2013. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!