Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mikor cseréltétek le a...

Ti mikor cseréltétek le a cumisüvegnek a cumiját nagyobbra?

Figyelt kérdés
Hány hónaposan és hogyan vettétek észre hogy itt van az idő lecserélni?

2013. júl. 1. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen fajta cumisüveged van?
2013. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és mennyi idős a babád?:)
2013. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rendes üveg cumiüvegem van nincs márka és 2,5hónapos
2013. júl. 1. 11:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van Aventos és Mam-os üvegünk most lesz 5 hós a lányom 1-es cumit használ még mindig de már küszködünk csak mert nem jön úgy ahogy ő szeretné, de hiába a 2-es cumit teszem neki akkor meg nem hajlandó enni. Szóval mi most mindenhogy vagyunk és mégis sehogy :D
2013. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha még csak 2,5 hónapos nem nagyon van még rá szükség cserélni, de ha nincs is márkája az üvegnek akkor is rá van írva mekkora cumi van benne vagy h hány hónapos kortól "adható"
2013. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor aktuálissá vált a hónap szerint. Azt hiszem 0-6ig, 6-18ig és 18hó feletti cumi van a mi üvegünkhöz.
2013. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha a baba nem fogad el mást,szúrjatok rá nagyobb lyukat.a kislányomnál,aki első baba volt,bevált,így tapasztalatból mondom.de szerintem sem kell egy 2,5hós babának cserélni még.a következő már 6hótól van.az én kislányom ugyan még csak két hetes és szopizik,nekünk avent cumisüvegünk van a legkisebb cumival.
2013. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es próbáld meg a lyukasztásost.:) könnyebben kifolyik.:) és a cumi meg megmarad
2013. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Köszi szépen a tippet megpróbálom. Mert kész világháború van itthon etetésnél :D

2013. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs mit.:) csak vigyázz,nehogy nagyon nagy lyuk legyen rajta,mert akkor a szeretett cuminak vége.;)
2013. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!