Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyerekágyra cseréltétek...

Milyen gyerekágyra cseréltétek a rácsos ágyat?

Figyelt kérdés

Bevált?

Egy fél szobába kéne valami praktikus és olcsó megoldás:)Gondolkodtunk fotelágyon, vagy olyanon, ami később átalakítható emeletes ággyá...

1,5 éves fiam és lassan szeretnénk neki másik ágyat venni.


2012. ápr. 13. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi karfás, ágyneműtartós fotelágyra cseréltük.
2012. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja igen szereti.
2012. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80x160 cm-es fenyőágyat kapott, leesésgátlós. Nagyon bevált, bár nagy helyünk volt, így ez nem volt szempont. De egyébként nem tartom nagynak az ágyat. Ekkora sem férne el kényelmesen?
2012. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is pont olyat vettünk, mint az utolsó válaszoló. Bevált, szereti a kisfiam, elég nagy szobája van. Ha jól van beosztva a hely, akkor egy kis szobában is elfér szerintem.
2012. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez a leesésgátlós 80x160as ágy elférne, mi is ezeket néztük:)

Tényleg csak jól kell beosztani a teret...


elsőtől kérdezném, hogy hol vették és mennyi volt a fotelágy?Mert nem igazán láttam leesésgátlósat, csak használtan.

2012. ápr. 13. 14:37
 6/10 A kérdező kommentje:

igazából ez az ami megtetszett:

[link]


igaz, hogy 90x200-at ír a méretéhez, de egyik ismerősömnek ilyen van, ő 80x160-asat csináltatott azt hiszem.

Szerintetek milyen?Reális az ára, vagy azért lehet olcsóbbat is kapni?

2012. ápr. 13. 15:13
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Mi tőlük vettük a Törpi ágyat szeptemberben, olyan matraccal aminek a közepe kókusz, ha jól emlékszem 32 ezer volt. Annyi változtatást kértünk, hogy a leesésgátló egyben van, tehát az ágy végénél kell bemászni (olyan mint a Huncut pocakos ágy).

2012. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem jó árban van, amit belinkeltél, a kisebb ágy még olcsóbb is biztos.
2012. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi Bács m. lakunk. Itt a közelben Kalocsán lehet venni. De a VATERÁN is árulnak ilyenből újakat. Nem tudom, hogy üzlet, vagy a készítő teszi fel.
2012. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!:)
2012. ápr. 14. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!