Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a 6 hetes kontrollon...

Ha a 6 hetes kontrollon minden rendben, akkor lehet már tornázni?

Figyelt kérdés

Császáros voltam.

Felülést szabad már csinálnom?


2013. júl. 2. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt miért nem az orvosodtól kérdezed meg? Hiszen ő látja, milyen állapotban vagy. Amúgy szoptatsz?

Szerintem mértékkel lehet mozogni, kell is, viszont én a felüléssel még várnék.

2013. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok már (sajnos...) .
2013. júl. 2. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 6 hét után is még annyira friss a heg, egy ilyen mély vágás után még hosszú idő kell, hogy regenerálódj. Nem véletlenül mondják, hogy császár után az ideális 1-2 évet várni az újabb babára, hogy meg tudjon erősödni a méhed.
2013. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam, várjál még szerintem két hetet, én 8 hét után kezdtem el. Hát, max hasprést, felső hasat edzed először, lábemelést nem ajánlok. Később lehet már, megnézed, mennyire húzódik, fáj-e.
2013. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a 6 hetes kontrollon és azt mondta az orvos, hogy mindent lehet, akár hasizomgyakorlatokat is.
2013. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!