Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok....

10 hetes terhes vagyok. Nagyon izgulok, hogy a 12. heti kontrollon minden rendben legyen. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
ismerősnek a 12. heti UH-n már nem volt szívhangja a babának. annyira parázom! :(

2012. szept. 3. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:

teljesen feleslegesen aggódsz

azt sem tudtad befolyásolni hogy teherbe ess, azt sem tudod befolyásolni hogy minden rendben legyen


csak dőlj hátra és élvezd hogy Isten szeret téged, hiszen megajándékozott egy csodával

2012. szept. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ma vagyok 9+2hetes, 5. hét óta nem voltam nőgyógyásznál mert szabin volt, így azt sem tudom ma lesz-e szívhang, ja mert hogy ma megyek másodszorra. Nagyon félek, átérzem a helyzeted. Így leszek szerintem én is a 12. heti kontrollal is.

Reméljük a legjobbakat.

2012. szept. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kedves első! nagyon megnyugtató vagy, de tényleg! még győzködhetnél egy kicsit, akkor talán kibírnám még azt a másfél hetet! :)

Kedves második! köszönöm az együttérzésed, nagyon izgulok értetek! második kontrollon én is 9 hetesen voltam, úgyhogy nagyon drukkolok! :)

2012. szept. 3. 07:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, más is izgul.
2012. szept. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb 2 hetente nézték az első 12 hétben, mert több problémám is volt, mégis rettenetesen izgultam mindegyik előtt, hogy minden rendben legyen.

12 heti ultrahang minden kismamának nagyon fontos alkalom, hiszen sokan hetek óta nem látták a kis "csodájukat", és mindenki nagyon izgul, hogy az eredmények (tarkóredő, orrcsont) is jók legyenek.

Nem vagy egyedül, és hiába is írnám, hogy nyugodj meg, hiszen hogy is tudnál megnyugodni?!

Na de majd ha meglátod ahogy ott ficánkol, és a hadonászik a kis kezével, akkor abban a pillanatban elmúlik minden aggodalmad és nagyon boldog leszel.

Még nagyon sok ilyen megnyugtató boldog pillanatot kívánok neked!

2012. szept. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült a teszt? Ird meg légysz! :))) Én is izgulósabb vagyok, és dehogyisnem tudod befolyásolni, a babádat. Minden fejben dől el, csak a jóra gondolj, meg csak a szépre, zárj ki minden negatív gondolatot, semmi ilyen ne férkőzhessen a fejedbe. Nekem is sikerül. 28 éves 13hkm
2012. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!