Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba-Mama Tudakozó kártya-lehe...

Baba-Mama Tudakozó kártya-lehetetlen kártya igénylés?

Figyelt kérdés
A következő a problémám.Nagy szükségem lenne a kártyára.Már elküldtem a védőnő által kapott igénylő kupont május elején.Nem jött kártya.Regisztráltam.Belépek,és ha az igénylésre kattintok nem továbbit az oldal hanem egyből kilép.Írtam az észrevételekhez,de semmi válasz.Mi ilyenkor a teendő?!
2013. júl. 7. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én regisztráltam magam a femibion klubra és kaptam e-mailt, hogy a baba-mama tudakozónak is tagja lettem és majd küldik a kártyát, ez kb 1,5 hónapja volt, azóta nem küldték.
2013. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a femibion klub 31-ével megszűnik
2013. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor hiába gyűjtögettem a blokkokat :(
2013. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónap múlva érkezett meg. Azért nem engedi neked a neten,mert már tag vagy igényeltél is kártyát így nem engedi hogy még igényelj.
2013. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!