Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermektartás behajtása...

Gyermektartás behajtása tényleg lehetetlen? Teljesen elkeseredtem

Figyelt kérdés
7 hónapja a végrehajtónál van,az ügy130 ezres tartozásról, nem csinálnak semmit mert nincs bejelentett munkahelye.... Most megint van 70 ezres tartozása, erre megint kéetem a behajtását, de egy levelet sem japtam még, nála voltak kinn a behajtók, figyemeztették és ennyi! Szóval ha kedves apuka nincs bejelentve akkor nem érdekel senkit hogy nem fizet, ez magyarország? Voltam gyámügyön hogy esetleg állam fizesse, ez csak akkor lehetséges ga 6 hónapig nem fizeti meg egy honspban sem a gyerektartás felét ezt ő is tudja, ezért 5 havobra feladja a 800ftot. Tényleg nem tesznek semmit?
2013. ápr. 4. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az embernek ennyire nem fontos, a gyereke jóléte, hogy inkább feladja 5 havonta a 800 Ft-ot nehogy az állam fizesse neked a gyerektartást, ha már Ő nem hajlandó? Undorító féreg már bocsi, de az!
2013. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem mondta, hogy ez neki miért jó, hogy Ő feladja a 800 Ft-ot? Csak hogy még véletlen se juss egy forinthoz se? Vagy miért?
2013. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van... :( Ha a "drága" apukának nincs jövedelme és nincs semmi a nevén amit le lehetne foglalni, akkor a végrehajtó sem tud neked a levegőből varázsolni. Arról viszont nem hallottam, hogy fél év nem fizetés után előlegezi meg csak az állam, ez teljesen tuti, hogy így van? Egyébként ha sokáig nem fizet, akkor a végén lecsukják a tartozás fejében, bár te azzal sem jársz túl jól, mivel pénzed attól még nem lesz.
2013. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen elmondta hogy azért küldi hogy ne kapjam meg az államtól...

Tudom mekkora egy féreg,cés az az érdekes hogy a gyerek születése óta 180fokot fordult:(

Tutira így van, mert gyámügyön mondták.

Tehát akkor kezdjek beletörődni hogy a fiam semmit sem fog kapni apukától.

Amugy a gyereket 6 hóbapja nem látta, lemondani sem akar róla...

2013. ápr. 4. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, sajnos nem tudom mit lehetne tenni, talán egy ügyvédet, vagy családsegítőt kéne megkérdezni ez ügyben, Ők talán tudnak valami kiskaput! Az lenne a legjobb ha el tudnád intézni, hogy lemondjon a gyerekről! Mert egy ilyen ember meg fogja keseríteni az életedet! Most nem tart igényt a gyerekére, mivel nem is látogatja, de ki tudja később milyen kattanása lesz...
2013. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt én is így látom, de idézném a válaszát: nem fogok semmi olyan lépést tenni amivel neked boldogságot okoznék!

Ez szerintem mindent elárul. Nem tudok mit tenni, azzal fenyeget hogy ha nagyobb lesz a fiam elmondja neki hogy én mekkora egy sz*r.anya voltam, azt fogja hazudni tiltottam tőle.

És mindezt azért kapom mert nem fogadom vissza, mert ő szeret, nem a gyerekét engem, kész vicc.

Elhiheted hogy rettegrk mi lesz később mivel fogja telebeszélni a gyerek fejét, aki még csak 2 éves;(

2013. ápr. 4. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!