Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek forduljak orvoshoz?

Szerintetek forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
1éve szültem.9hónapig szoptattam a kislányomat,addig nem is jött meg a vérzésem.A szoptatás abbahagyása után megjött,majd rá 40napra és most 30-ra.Örültem is,hogy beáll a ciklusom.Most 7napig rendesen megvolt,meg már 5napja barnázom.Szerintetek idő kell mig rendesen beáll a ciklusom,vagy inkább forduljak minnél hamarabb orvoshoz?Nem sok van,napi egy tisztasági elég,de aggaszt a dolog,mert ez már szerintem nem normális,hogy nem akar elmúlni...
2013. júl. 7. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én megnézetném a dokival, nekem se tetszene a dolog!

Lehet, azt mondja, hogy nincs gond, de lehet akár hormonális, vagy egyéb amit meg kezelni kell :(!

Remélem hamarosan elmúlik és minden rendben lesz!!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2013. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!