Etetőszékre huzat?

Figyelt kérdés
Tönkrement az etetőszéken a huzat. Lehet rá kapni,de az annyiba kerül, mintha vennék egy másik etetőszéket. Hogy oldjam meg, ötletek esetleg? Én pl.viaszos vászon terítőre gondoltam, hogy vennék, és abból "megfoltoznám"a régit, csinált valaki ilyet?
2013. júl. 8. 05:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk egy ócska régi etetőszékünk volt, én úgy csináltam, hogy levettem a régi húzatott és egy viaszos vászon terítőhöz hasonló anyagot vettem méterárúban (terítő is jó szerintem) és a hátuljára rászögeltem apró szögekkel. Szóval rá feszítettem a szék alkatrészeire (szétszedtem a csavaroknál) és úgy feszítettem rá és szögeltem rá. Remélem érthető. De ez ugye csak fa széknél működik, ha műanyag akkor pedig varrni kellene re . Azt úgy csinálnám, hogy a régi húzatott lebontom róla és azt körberajzolom egy anyagra és össze varrom. Ahogy szeded szét sokat fotózz ha elfelejtenéd hogyan is volt. (próbáld ki elötte, hogyan lehet varrni a terítőt nehogy végig szakítsa az egészet és potyára dolgozz, ha szakítaná akkor vegyél méterárúban valami részben lemosható anyagot ami varrható.
2013. júl. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még annyi jutott eszembe, ha nem olyan nagy a lyuk akkor ragasztó pisztólyal ragaszthatnál rá egy kis viaszos vászon darabot.
2013. júl. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!