Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi anyag kell egy autós...

Mennyi anyag kell egy autós gyereküléshez?

Figyelt kérdés
0-18-kg-s gyerekülésünk van, de semmilyen huzat nincs rajta. Találtam olyat, aki varrna rá, de kellene tudnom, hogy mennyi anyagot vegyek?

2012. márc. 5. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki varrna rá, tudnia kellene, hogy mennyi anyagból jön ki.
2012. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem varrónő, hanem egy ismerős, ő varrta a sajátjukat is, de a régiből ami volt.
2012. márc. 5. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. 1,5 méter biztos elég rá.
2012. márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Miénkre 2.5 métert vettem mert ugye az övekre és a biztonsági övet amibe bepattintom arra is rakattunk ilyen védő akármit,de elég strapabíró anyagot kell hogy válassz!!szóval ne neten rendelt hanem nézd meg magad ha lehet mert először én neten rendeltem és iszonyú vékony volt Pamut vászon!
2012. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit te rendeltél, az valószínűleg pamut-poliészter volt, az nagyon vékony. A pamutvászonnak nagyon kellemes az anyaga, de könnyen kopik. Legjobb választás (ugyan kevésbé csicsás) a sztreccs-farmer.
2012. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Semmiképp sem neten akarom rendelni, méterárú boltban veszem meg!
2012. márc. 10. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!