Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor adnál (adtál) nem...

Mikor adnál (adtál) nem működő mobilt játszani gyerekednek?

Figyelt kérdés
vagy nem jó, mert nem érti a különbséget a jó és a rossz között és még inkább piszkálná a tiedet? vagy pont hogy látja, hogy az övé nem működik, ezért akarna továbbra is a tieddel játszani? legyek erős és ne adjak, és magyarázzam el, hogy az valami olyan, ami csak a felnőtteknek van?
2013. júl. 11. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Oda adtam mikor 1 éves volt. Most 4 éves, perfekt kezeli az iphonet.
2013. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A 2 éves ismerős gyerekére vigyáztam, van nekik egy kiszuperált, de működő ájfónjuk( neki és a tesójának) a kicsi fogat az ipadmet úgy kezelte, mintha mineig is ismerte volna, csak néztem...megmutattam 1 szer valamit hol van, utána lazán megtalalta, közben nézett rám, hogy jól csinálja-e bámulatos.


Ha nem lesz neki, akkor majd nyomja a tiedet,de akkor csak a tiedet, amúgy is rá fog nyúlni, érdemes lekódolni...

2013. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mienk 11 hós. Mindig érdekelte a telefon, mert világít. Nevet rajta:) Anyósom vett az igazira hasonlító játékot, zenél. Két percig érdekelte:) Úgy látom, tudja, hogy mi nem azt használjuk, így nem is érdekes:)
2013. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valamikor 1 éves kora előtt, de nem érdekelte, mert nem működött. De a nyomkodós-zenélős kütyük sem érdekelték. Működőt meg sosem adok oda, már lassan 3 éves, simán tudna már telefonbetyárkodni, hisztimentesebb hát a zéró tolerancia :)
2013. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

16 hónapos a kislányunk, a zenélő játékokat nem szereti, mi sem. a számítógép nem foglal el központi helyet az életünkben, de van, mivel nagyon nézte, próbálta nyomogatni, adtunk neki egy rossz billentyűzetet, azzal elvan, igaz, hogy nem csinál semmit, de nem tudja, hogy az igazi csinál vmit, ha nyomogatjuk.

most előkerült egy rossz régi mobil és felmerült, hogy odaadjuk-e neki, én nem nagyon akarom. A férjem árintőképernyős telefonján tudja, mit kell csinálni, hogy megjelenjen a háttérkép....

2013. júl. 11. 17:54
 6/9 Disi ***** válasza:
Én a régi telefonomat odaadtam neki még egy éves kora előtt, szeretett telefonálni szinte mindennel :). Szerintem meg lehet tanítani neki hogy melyik kié. Már másfél évesen is mondta hogy anyáé, apáé, babáé. Ha valahol elérhető helyen hagyjuk a miénket hozza utánunk, a múltkor az apjáét. Az apja is lecserélte az érintőképernyősét azt is "megkapta", mesékez raktunk a memóriakártyára, hosszabb autóúton hordozható DVD lejátszóként funkcionál. Azt viszont nem adjuk oda neki játszani. De tènyleg rettentő okosak, 2 èves és behozza magának a galèriából a mesét. Ha úgy döntötök hogy nem adtok neki azzal sem hiszem hogy bármiből kimaradna :) azért kell nekik is, mert látják a mi kezünkben méghozzá nem keveset. Néha bánom hogy ingyen beszélünk apával, mert ha bármi eszünkbe jut már vesszük is elő, pedig nagy többségében ráérne később is...
2013. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi vettünk a fiamnak játéktelefont, de nem tetszett neki, hiába zenél meg villog. Mikor kérte odaadtuk apa telóját (működő) játszani, eleinte csak a szájába vette, később már a képeket is nézegette, sőt sms-t is küldött, meg ezt-azt felhívott róla. Most 10 hónapos, mára már nem izgatja a telefon, néha az enyémre rákattan (mert az nem kapta el soha), de mondom, hogy nem, nem adom, utána nem is érdekli tovább. Ugyan ez van a távirányítóval is. Kezdetektől megkapta, amint kérte odaadtuk neki, most már nyugodtan otthagyhatom bárhol, mert nem érdekli.
2013. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 hònapos a lànyom, sokszor kihangosìtva beszèlek rajta anyukàmmal vagy baràtokkal.Àltalàban ő is a közelèben van nagyon èrdekelte, ezért odaadtam neki.Nyomogatja az èrintőkèpernyőt, tettem neki hàttêrkèpeket.5-10 percnèl tovàbb nem érdekli.Nincs ebben semmi, ebbe születnek...
2013. júl. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! En eleg hamar odaadtam... Mikor eloszor kuszott a telefonert taviranyitoert akkor.adtam neki egyet, hogy potyogjon rajta, vilagitson neki... mikor nyalazni kezdte kivettem az aksit... Akkoriban vert ki a kezembol egy samsung fenykepezot is, az is az Ove lett... Pedig imadtam azt a gepet...

Ok meg ilyen piciknek zsenik muszakilag :) az En Fiam talan meg nem volt 2 (sot biztos nem!) mar laptopon inditotta a meset, asztali gepen inditotta a need for speedet nezte a fenykepeket (amit ezer mappan belul rejtettem el sok sok mappa koze... Csipobol tudta melyik kell neki a sok mappa kozul... Tablet es okostelefonok se okoznak gondot neki... Perfect modon kezel mindent, es alig 3 mult...

2013. júl. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!