Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Engedélyezett Magyarországon...

Engedélyezett Magyarországon a Lolita keresztnév? Ha nem az, engedélyeznék szerinted?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 20:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Basszus, nem tanácsot kértem, hogy minek nevezzem a majdani gyerekemet, csak megkérdeztem, hogy egy adott keresztnév engedélyezett-e.

Sőt, gyengébbek kedvéért még azt is megsúgom, hogy nagyon nem véleményt kérdeztem róla, mert valahogy rohadtul letojom a mások véleményét :D


De azért jó, hogy vannak még emberek az oldalon, akiknek nincs baj a szövegértelmezési képességükkel, és a kérdésre adtak választ.

Nekik köszönöm szépen! :)

2010. febr. 7. 11:17
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Mi bajotok vele? Szerintem jó név, és nekem az Adorján, a Maja, és a Zsombor is tetszik. Sőt, a Maja kifejezetten, de nem a népcsoportra, hanem Maia istennőre utalva.
2010. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
elfogadott. egyik barátnőmet is így hívják és szerintem nagyon szép név :)
2010. aug. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
9%
kérdezőnek: miért a Zsombor névvel mi a bajod te csökött agyú....engem is úgy hívnak az régi magyar név....jobb mind az Alehándró,Dzsindzser,Vanessza,Démien,Kiscsillag,Ajándék meg ilyen neveknél....már megbocsáss....de szerintem te is vmi kib*szott ork vagy akinek Lakatos Roxána Eszmeralda a neve.....
2010. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!