Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Angelcare bébiőr mennyire...

Az Angelcare bébiőr mennyire pontosan méri a szobai hőmérsékletet?

Figyelt kérdés
A bébiőr 22 fokot mutat a szobában, és van hagyományos hőmérőnk is és az 24 fokot, ami már túl sok. Melyiknek higgyek? (AC420 tipus)
2009. okt. 19. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy válaszolni konkrétan nem tudok, de ez egy nagyon jó kérdés! Nálunk 26 fokot mutat de szerintem nincs annyi, hiszen mikor kint is ennyi volt ténylegesen nem pulcsiban és hosszú gatyába ültem itthon és nem takaróval takarózta éjjel. Szóval szerintem nem pontos, nálunk igaz meleg van de nem ennyire! Szerintem a hagyományos megbízhatóbb. Én is be fogok szerezni egy hagyományost!
2009. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem AC401es van

én kipróbáltam hogy pont mellé tettem egy hagyományost is,mert én sokalltam,hogy 26fokokat mutat télvíz idejéna gyerek szobában,úgy,hogy a nappaliban az érzékelőn csak 23fok van.és a hagyományos is ugyanannyit mutatott.

szerintem jók.ezt ilyenkor venni észre,amikor szinte az egész lakásban ua fok van.

max egy fokkal lehet melegebb rajta,ugyanis maga a készülék is bocsát ki hőt

2009. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget. Közben rájöttem, mert betettem a szobába még egy hagyományos hőmérőt és az annyit mutatott mint a bébiőr. Vagyis akkor a bébiőr pontos.
2009. okt. 20. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!