Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csináltatott, lövetett már be...

Csináltatott, lövetett már be valamelyikőtök fülbevalót 2 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig nem volt rá "alkalom" sok minden miatt, de elhatároztam, hogy kilövetem a fülét, most már tuti :)

Még nincs kettő, és nem tudom, hogyan viselné. Tudna ülni egy helyben?..

Amúgy blomdahl-ra gondoltam.



2013. júl. 14. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ,hogy mennyire türelmes kislány :-) De az öledben ülve ha izgő-mozgó is talán nyugodtan megmarad. Ha nyugis gyerek,akkor ölben simán engedi az egyiket kilőni.


Fájni nem fáj,csak megijednek a kattanástól :-) Aztán kicsit zsibbad a fül,piros is. Utána bűvészet a másikat is kilőni,ott már fogni kell rendesen a gyerek fejét. 1 éves szülinapjára lett kilőve a lányom füle,de 9 és 2 hónaposan is vittem már gyereket (3 csajom van).

2013. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na pont erre gondoltam en is. Hogy majd csak 1 fules lesz.. :) Szegenykemet a fulorvos telen rossz emlekekkel gyarapitotta, pedig elotte ki lehetett tisztitiani itthon a fulet. Most mar megint lehet, hala az egnek.
2013. júl. 14. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
1 éves volt a lányom, 1 perc alatt lőtték be a 2 fülbevalót.
2013. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az egyeves sem eppen egyhelyben ulos :)


Lattam videokat is, eleg lassan huzzak le a gepet a fulrol.


Az 1 evesed hagyta a masodikat? Le kellett nagyon fogni?

2013. júl. 17. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Tűrje csak a fájdalmat,meg kell szoknia.Ne érdekeljen,hogyan viseli.
2013. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Senki nem a fajdalomrol beszelt, de te leszurted a kedves lenyeget
2013. júl. 17. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor az én lányom megszületett akkor nem tudtuk, hogy hol kell csináltatni a fülbelövést, aztán volt olyan ismerősöm, aki a házi orvosunkat ajánlotta, és elvittük őt 4 hónaposan, és tűvel szúrta át neki, szegénykém nagyon sírt, de aztán már nem is volt vele gond, sem fájdalom, szépen tűrte a kenegetést is. De azért egy 4 hónapos pici nem tud még ülni, és meg kellet fogni a kis fejét.
2013. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!