Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Csináltatott valaki...

Anyukák! Csináltatott valaki közületek mellfelvarrást tb alapon? Milyen lett a végeredmény?

Figyelt kérdés

10 hónapja szültem és nagyon csúnya lett a mellem, pedig szinte nem is szoptattam (1 hetet). Közepes mellméretem van, de nagyon csúnyán lóg, mint két börlebeny. Nagyon fiatal vagyok még ahhoz, hogy így megcsúnyúljak. Természetesen pszichológiai szakvélemény megvan ahhoz, hogy megcsinálják. Csak félek attól, hogy mivel "ingyenes", ugye tb alapon megy, esetleg hanyag munkát végeznek.

Emiatt tettem fel a kérdést, hogy nektek milyen lett a végeredmény? Látszik? Fáj? Kell valamire odafigyelni utána?

Mindenkinek megköszönöm ha válaszol!:)


2011. júl. 18. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudtam, hogy csak mellkisebbítéssel együtt végeznek tb alapon mellfelvarrást, ha az pl. a gerincre káros méretű, stb.

Megkérdezhetem, hogy hová fordultál ilyen szakvéleményért?

Nekem is nagyon csúnyán lóg, és szégyellem is a melleimet rendesen, még a párom elől is "dugdosom". :( Szóval engem is érdekelne ez a lehetőség. A műtét magánklinikán horror árú, pár évvel ezelőtt csináltatta egy ismerős 410-ért.. :(

2011. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanúgy rendesen megcsinálják, egy plasztikai sebész akkor is plasztikai sebész, ha nem a betegtől, hanem a tb-től kapja a pénzt :)

Én is készülök rá, és én emiatt nem aggódom, szerintem rendesen megcsinálják. Viszont engem úgy tájékoztattak, hogy csak részben fizeti a tb, nem a teljes összeget.

Most akkor hogy is van ez?

2011. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez engem is érdekelne,mert az én cicieim is nagyon meglógtak,és a bőr is több mint kellene.hol lehet ez ügyben intézkedni,hogy tb re lehessen megcsinálni,a felvarrást?
2011. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Tisztelt Doktor Úr.154 cm és 74 kg vagyok.Nagyon nagyok a melleim, 115 cm mellbőségem van.A hátam,derekam,vállam nagyon fáj.Úgy hallottam Pécsen a Honvéd kórházban Tb-re is műtenek.Megszeretném kérdezni,hogy Tb-re megműtenék-e?Elöre is köszönöm válaszát.Rose



tovább Dr. Horváth Péter József adatlapjára



Kedves Rose!


A TB akkor támogatja az emlőkisebbítő műtétet, ha az oldalanként eltávolított szövetmennyiség a testsúly fél százalékát ( az Ön esetében 37 dkg) meghaladja.


Üdvözlettel:

dr.Horváth Péter


ez van most 2011 ben.Hasplasztikánál pedig a 35 ös testtömegindex a határ.

2011. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!:)

Hát nem könnyü, nekem ismeretségem van. Ami úgy jött szóba, hogy van egy jó barátom, és az ö menyasszonya szeretné megplasztikáztatni az orrát de tb alapon. Mondta, hogy van egy pszichológus, aki elintézi. Erre kérdeztem, hogy nekem is bármit véleményezne? És mondta, hogy igen, bármit, neki semmibe nem kerül.

És így sikerült, de nem mondta, hogy nem csinálják már meg:( igazából nem nagy, közepes (70/C), de nagyon lóg, ezért szerettem volna

felvarratni csak.

Köszi, hogy szóltatok, rákérdezek erre!:) meg arra is, hogy esetleg nektek is segítene-e benne. Kiemelem a kérdést ha sikerült valamit intéznem!

2011. júl. 18. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, engem nagyon érdekelne. Nekem 75D, és csúnyán lóg. Egyébként elég alacsony is vagyok (155cm), szóval biztos nem tesz jót a gerincemnek sem ez a méret... :(
2011. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült valamire rákérdezned, megtudnod valamit?
2011. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!