Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babylove és a libero között...

A babylove és a libero között minőségben, árban mennyi a különbség?

Figyelt kérdés
A baba csak októberben jön, csak a pénztárcához mérten ezeket a márkákat találtam megfelelőnek. Mit gondoltok?
2013. júl. 15. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a Babylove-ról csak jókat hallottam! Árban olcsóbb, de minőségben a határozottan jók közé tartozik. Nekünk augusztusban jön a kislányunk, és mivel minden anyuka ismerős ajánlotta, így én is beszereztem egy kezdő csomaggal. Azért is mertem választani, mert tényleg olyanok is ajánlották, akik megengedhetnék, hogy a prémium kategóriás pelenkákat, popsitörlőket válasszák, mégis Babylove pelenkát és popsitörlőt használnak, mert szerintük is nagyon jó.

A Libero-ról az az igazság, vegyes információkat hallottam. Van, akinek bevált, van, akinek nem. De htha van, aki tapasztalatból is tud mondani valamit. Én mindenesetre bizalmat szavaztam a Babylove-nak.


35 hkm

2013. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Liberot, pampers, pampers premiumot, babydreamet, babyloveot is próbáltunk. A libero és a pampesr premium egyáltalán nem vált be nekünk. Legjobban a sima pampers, és a babydream. De minden babának más a jó... :)
2013. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van, minden babának más a jó. Szerintem pedig majdnem minden méretben is más lesz a jó.

Nekünk pl. kezdésnek a pampers borzalom volt, akkor huggiest meg babylove-ot használtunk. Aztán a babylove a 3-as mérettől már nem volt jó, csak nagyon az elején, a súlyhatár aljánál. Akkor újból kipróbáltuk a pamperst, nagy csodálkozásomra bevált, sokáig használtuk. Babylove-ra csak 4+-tól tudtunk visszatérni, most is, (már 5-ös) ezt használjuk, ill. most már szintén jó a Libero.

Majd kitapasztalod:)

Árban a mi méretünkben a babylove és a libero között 500-600 forint különbség van. (72darabos)

2013. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az aldis mylove vált be :-)
2013. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

Nálunk a libero nagyon csúnya kiütést okozott, a babylove-val ilyen gondunk nem volt. Viszont 3 hónaposan átálltam a mosható pelenkára, mert sokkal olcsóbb és egyáltalán nem okoz plusz munkát a modern mosható pelus (nem kell vasalni, kifőzni, stb), ugyanúgy néz ki, mint egy eldobós, csak nem szemetet gyártasz vele ;)



www.tarkabarka.hu

2013. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a pampers sima (nem prémium, hanem a zöld zacskós/dobozos) vált be, ha akciós, akkor még jobb is lehet árban, mint a libero.

Nekünk az nagyon nem jött be: én direkt vastagnak, műanyagosnak tartom- ha belemegy egy kis pisi, rettenetesen megdagadt.

Babylove-ot is próbáltunk, főleg az első pár hónap után és inkább éjszakára, mert az is vastagabb, mint a pampers- viszont a nedvszívóképessége szerintem nagyon jó- nem volt kifolyós balesetünk vele.

2013. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!