Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyennek képzelted el a...

Milyennek képzelted el a gyerekedet mielőtt megszületett?

Figyelt kérdés
És milyennek képzeled el az életét? Népszerű? Jótanuló? :)
2013. júl. 16. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2.5 éves múlt a kisfiam. Utólag visszagondolva, pontosan úgy néz ki, mint ahogy é azt elképzeltem! :) De tényleg, az arca, a haja, a hangja! Mindene!

Pont tegnap meséltem egy ismerősömnek, hogy pont olyan, mint ahogy elképzeltem. :)

Tudtam, hogy az első gyermekem fiú lesz, szőke, göndör és kék szemű.

Hogy milyennek képzelem az életét? Ez egy nagyon szuper kérdés! Még sosem gondolkoztam rajta, de most megtettem.

Azt tudom csak leírni, hogy én milyennek szeretném Őt látni. Aztán remélhetőleg úgy nevelem, hogy megközelítsük ezt.

Azt szeretném, hogy boldog életet élhessen.

Szeretném, hogy tanuljon, de legyen vagány,belevaló gyerek, igaz barátokkal.

Legyen segítőkész, de ne palimadár, mindenki csicsákja. Legyen illemtudó, humoros, szerethető és szeretni tudó.

Merje kimondani a gondolatait, ne legyen lámpalázas.

Tudjon érvelni, de ne legyen okoskodó, ne csináljon magából hülyét.

De legfőképpen legyen boldog és egészséges!!

Húú, ilyen ember van? Nincs, mi? :) Na majd az én fiam! :)

2013. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves első. Ez nagyon aranyos! :)
2013. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Huh, még pocakban van, de már most makacsnak és kis akaratosnak tűnik. Nagyon kíváncsiak vagyunk.

De makacsnak, bőbeszédűnek, önfejűnek, intelligensnek és muzikális típusnak képzelem el. Nem tudom, hogy népszerű lesz-e, vagy jól tanul-e majd, de szeretném, ha boldogulna az életben. Remélem, talpraesett lesz, és önálló. Szeretném, hogy legyenek barátai, őszinte legyen, megbízható, tudjon majd helyt állni az életben. Ha az én humoromat örökli... akkor nem jár jól. :)


De remélem, értékes, hasznos tagja lesz a társadalomnak, boldog lesz, életre való, és majd egyszer olyan jó anya, amilyen én is szeretnék lenni. :)

2013. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En mindig is kisfiut szerettem volna, es kek szemü, szöke hajunak kepzeltem el, hat bejött. :) Szeretnem ha kesöbb több nyelven beszelne, mert az elengethetetlen a mai vilagban. Az alapot mar megkapta, az apukaja nemet. A legfontosabb, hogy boldog legyen, es szeresse amit csinal.
2013. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én ilyen szépet nem is tudtam elképzelni mint amilyen most közel két évesen a kislányom

gondolkodtam persze hogy milyen lesz de erre nem is számítottam :)

(de azért józan vagyok és tudom hogy nagy valószínűséggel csak nekem meg apának ilyen meseszép baba :)

2013. júl. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Külsőre az első babámat nem képzeltem el egyáltalán fogalmam se volt mi jön ki a férjemből és belőlem akik teljességgel különbözőek vagyunk kinézetre (is).

Teljes meglepetés volt a kisfiunk és azóta egyébként egyre szebb és még mindig nagy meglepetés (igazából egyikünkre se hasonlít kifejezetten).

Aztán a 2. babánál már önkéntelenül a fiamat képzeltem el még egyszer, na de nem olyan lett ám véletlenül se mert a lányom tiszta apja. Örülök neki nagyon:))

A 3. babát se képzeltük el így sehogy csak tanakodtunk vajon melyik tesóra fog inkább hasonlítani és megszületett a 2. babánk szinte teljes másolata még egyszer :DD azóta is nagyon hasonlítanak azonos életkoraikban.

Természetre na hát csak azt tudtam vagy reménykedtem benne hogy olyanok ne legyenek rossz tulajdonságaikat tekintve mint én (türelmetlen lobbanékony kicsit szélsőséges sokszor pesszimista stb.) de ez nem jött be, mind a három kis pukkancs, de jó tanulópálya amúgy mindannyiunknak hogy HOGYAN lehetne kezelni a sok hirtelen ránk törő indulatot. Én is tanulok tőlük, ők is tőlem:))

Illetve azt tudtam még hogy az akaratos, makacs jelzők semmiképp se szeretném ha jellemzőek lennének rájuk, mert számomra ezek nem pozitív tulajdonságok. És sok szülőtől hallottam/hallom azóta is mosolyogva hogy jaj az ő gyerekük milyen kis akaratos (ez még jót nem jelentett eddig) :)))

2013. júl. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Külsőre olyasmi kislànyt kèpzeltem mint èn voltam...Ez nagyjabol bejött.Tudtuk, hogy szőke kèk szemű lesz mert igencsak ilyen a csalàdi vonal. Azt hogy akaratos lesz csak sejtettem mert èn nagyon az vagyok, hàt ö tùltesz rajtam pedig csak 6 hònapos.


Milyennek kèpzelem az èletèt? Nem baj ha nem lesz nèpszerű de kìvànom neki, hogy 6 olyan igaz baràtja legyen mint nekünk van.

Jòtanuló? persze de ha nem az se baj, talàlja meg azt ami neki valò amit ha csinàl igazàn boldog...

Szeretnèm ha meglàtnà az èrtèket a vilàgban, èletben, emberekben.

Szeretnèm ha mostani tiszta kis lelke megmaradna ilyennek ès azzal a munkàval amit szeret csinàlni előre vinnè a vilàgot. Mindehhez kìvànom a babàmnak hogy egèszègrd ês boldog èlete legyen :-)

2013. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én külsőleg a kisfiamat tiszta apjának képzeltem el. Tiszta nagymama lett :)

Egy nyugodt, kis angyalkát képzelem el. Egy kis tornádó ördögfióka lett belőle. Imádom ezt a kis ördögfiókát. :)

2013. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én külsőre egyik babámat se tudtam elképzelni..meg is őrjített az a 9 hónap.Annyira szerettem volna már látni a babámat.Főleg az elsőnél..meg hát akkor még más is izgatja az embert.Persze csináltattunk mindkétszer 4D-s Uh-t, de az még se olyan mint élőben.. ;-)

Természetre pedig elképzeltem, a tökéletes nyugodt, kis alvós nem sírós mosolygós kis ducimanót!!Na a ducimanó bejött, a többi nem. :-P Hisztis kis 2,5 éves lányka lett, iszonyat akaratos, és hihetetlen öntudatos.Meg van a kis 7 hónapos kisfiúnk.Őt már úgy képzeltem, hogy olyan lesz mint a lányunk.Erre az első 3 hónapot át ette, meg aludta.Alig sír..egy kis angyal.

Úgy hogy összegzésben, külsőre fogalmam se volt egyikről sem, a belsőt meg egyiknél se találtam el.. :-P

2013. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!