Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után alhasnál, egészen...

Vav22 kérdése:

Szülés után alhasnál, egészen lent izomlázszerű fájdalom erőkifejtésre, pl. felülés az ágyban, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb. két és fél hónapja szültem. Sokszor puffadok, székrekedésem van. De ami a legjobban aggaszt, hogy miért van olyan érzésem mintha izomláz lenne ott legalul a nemiszervem fölött a háromszögnél? Mindig is nagyon erős hasfalam volt, aktívan sportoltam, már most is látszik a pár kocka a hasamon ahol nincs megnyúlva a bőr. Jah még annyit h szétvált a hasfalam vagyis van egy kis rés középen, de az ugye nem ott lent vagyis ott nem érzem. Mitől lehet? Puffadás, székrekedés az lehet az össze-vissza és nem egészséges evés miatt, azon igyekszem változtatni. Jah, majdnem 3 hónapja szültem.
2009. okt. 20. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a méhnek,hasfalnak kb 6 hónap kell,hogy a szülés után regenerálódjon.Ha a dokid is engedi (hiszen előtte is sportoltál) tornázhatsz,hogy újra formába hozd és megerősítsd a hasfalad.A terh. alatt a baba miatt a belek összenyomódhatnak,ez is okozhat puffadást stb,mert még azok sem működnek rendesen.Több folyadék és rostdús táplálkozás segíthet ezen.
2009. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!