Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyaralás egy 8 és fél hónaposs...

Nyaralás egy 8 és fél hónapossal, de hova? Tunátok segíteni?

Figyelt kérdés
ti hol voltatok? mennyi idössel? hogy viselte? Írátok szálloda neveket is? köszönöm
2013. júl. 18. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyerek függő, és , hogy hány napról van szó. Mi 6 hónapost autóval, apartmanba elvittünk Olaszországba. De barátnőmék "csak" a Balatonra (Balaton szárszó) merészkedtek le egy napra vonattal. Rokonok egy hét Balatonkenese, vonattal 9 hónapossal. Másik rokon 2 hónap saját nyaralóban Velencei tónál 5 hónapossal.
2013. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 nap Olaszország
2013. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmék 6 hónapossal voltak Horvátroszágban, szüleim minden évben mennek Bulgáriába rokonok és ismerősök miatt, de szállodában akkor is, és öcsikém (féltestvérem, nagy a korkülönbség) 8 hónapos volt, mikor először mentek, autóval, szép kis kirándulás.

Szóval legfőképpen az anyagilak határozzák meg, hogy hová, lehet repülővel is menni, autóval is, kérdés mennyit hajlandó megülni egy helyben. Bár általában nagyrészt végigalusszák az utat, elráz az autó. Szóval lehet belföld, külföld, ez pontosítsd kicsit, mire gondoltál, meg mennyit költenél rá!

Egyébként mi volt voltunk Horvátországban, 13 hónapos volt a lányom, nagyon klassz volt, szinte végigaludta az utat, pedig rövidebb távokon (100 km) már nem is nagyon szokott aludni, úgyhogy végülis egyszer kellett csak megállni útközben, akkor megebédelt, sétálgatott kicsit, utána megint aludt egy nagyot.

Én egyébként amit szálláskeresésnél figyelembe veszek az, hogy legyen gyerekmedence, lehetőleg kinn és benn is, hogy lehessen pancsolni akkor is, ha rossz az idő. A lányunk már köztünk alszik, szóval nálunk a kiságy nem volt téma, de sok szállodában van gyerekágy, csak előre kell szólni, hogy kértek. Etetőszék szerintem már mindenhol van. Én a félpanziót szeretem, vagy az All inclusiv ellátást egyébként. Vettem avent cumisüveg/bébiétel melegítőt, úveges bébiételt, bébideszertet, hogy az ő kajája biztosítva legyen mindenképp, bárhogy is alakul a nap. De nagyon klassz volt, imádta a tengert a lányom. Homokos partra szerettem volna vinni egyébként, de köves sikerült, ami tetszett, és végülis nagyon örültem neki utólag, mert egyszer elmentünk egy homokos strandra is, és hát borzasztó volt kivakarni a homokból, a köveket meg imádta rakosgatni, nagyon élvezte az egész nyaralást. Az egyetlen ami máshogy volt, mint szokott, az alvás, általában amikor jöttünk mentünk, akkor aludt az autóban, mert annyira spanolta a sok élmény, hogy nem akart aludni, este viszont korábban volt altatás, mint egyébként szokott.

Szóval szerintem szuper a nyaralás ilyen kicsivel is!

2013. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!