Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok hogy néz ki egy...

Nálatok hogy néz ki egy családi nyaralás, kisgyerek (ek) kel?

Figyelt kérdés
Két gyerkoccel voltunk most - 5 éves, féléves. Bizony, kozben volt olyan érzésem, h ez mindenkinek szabi, csak nekem nem. A családi nyaraloban voltunk, ahol azért tenni-venni kell kicsit, fozni, pakolni stb, tehát más, mint egy all inclusive..Keltem reggel a kicsivel, feltettem a fozést, míg visszaaludt, felkelt a nagy, reggelizni rogton aztán már 7kor be is indult a nap. Délután kivételesen osszejott, hogy mindkét gyerek elaludt (a nagy már nemigen szokott), jon a férjem, hogy menjunk filmezni, mikor a konyha robban...és persze megsértodik. Es lepihen, és elalszik...Mire elvégzodok, felkel a kicsi:) este mindentkit lefektetek, elmosom a cumisuvegeket, és apa megint megsértodik, hogy én Aludni akarok...Ejszaka kelek a kicsihez, és kezdodik elolrol. A nagyfiam meg csak anyáz egész nap a drága, mindig valami eszébe jut:) Szoval ugy érzem, hogy ugyanerrol szol, mint otthon, számomra annyi volt benne a más, hogy még tobb programot probáltam kitalálni a gyerkocokkel...Ez tényleg így van? Nem tudom ugy csinálni, hogy mindenki (apa, gyerekekek) elégedett legyen:(
2013. júl. 5. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egy 3 éves és egy 10 hónapos gyerekünk van. Éppen azok miatt, amit írtál, inkább úgy döntöttünk, idén nyáron még nem megyünk együtt nyaralni, mert nem tudnánk pihenni. Jövőre már jobb lesz, mert a kicsi sem fog már a földön csúszni-mászni, csak egyszer kell altatni napközben, és nem kell majd külön főzőcskézni neki.
2013. júl. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rám ez vár majd, amiket leírtál...

Életünk első nyaralása lesz családként. De én már látom, hogy számomra ugyanaz lesz, mint itthon. Azért majd igyekszem persze élvezni a környezetváltozást meg minden egyéb érdekességet, újdonságot.

De összességében nem pihenni fogok, az biztos.

2013. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első nyaralásunkon én is abba a "hibába" estem, hogy költségtakarékossági okokból ellátás nélküli helyre mentünk. Ráadásul a szingli és nálunk tehetősebb barátink is ott voltak, akik ugye egész nap pihentek, kikapcsolódtak, a páromat hívták jetski-zni, vízisíelni, vízicsúszdázni én meg egész álló nap rohangáltam az akkor 1,5 éves fiúnk után, aki ráadásul nem aludt napközben, na meg ugye ott volt a napi 3x-i kajakérdés...

Na akkor megfogadtam, hogy inkább menjünk rövidebb időre, de olyan helyre, ahol megoldott legalább 2 étkezés úgy, hogy még 1 morzsát se kelljen összeszednem magunk után :)


Nekünk idén lesz az első olyan nyaralásunk, ahol 1 hétig full luxusban lesz részünk és semmire nem kell pluszban költeni, még a gyerekfelügyelet is benne van az árban (olyan jó lenne néha kettesben szaunázni egyet, talán most összejön majd) :)

Hónapokig vacilláltunk, hogy költsünk-e ennyit és végül arra jutottunk, hogy összességében megéri.


Persze, ha lenne egy nyaralónk, akkor nem is gondolkoznánk másban, de akkor viszont a párommal kitalálnánk valamit, hogy hogyan legyen mindenkinek kikapcsolódás és pihenés az egész.

2013. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oszzeszedtem magam, így van és kész...Még augusztusban megyunk baráti társasággal, azt hiszem, az azt hiszem, még nehezebb lesz, legutobb ugy voltunk veluk, és még csak az akkor 3 éves fiunkkal, hogy kulon épuletben a tobbiektol, ugyhogy az alvások stb miatt én tobb idot toltottem a szobában, mint kint..
2013. júl. 8. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!