Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít, hogy...

Titeket is idegesít, hogy mindenhol folyton cukorkákkal-csokikkal-kekszekkel kínálják a gyereket?

Figyelt kérdés
Pl. okmányiroda, könyvelői iroda (ahová járunk), egyéb irodás helyek. Ügyintézős délelőttökön, ha 3-4 ilyen helyre betérünk, már ebédeltetni sem kell a gyereket... Mert bizony a normális, főtt kaja ezekután már nem kell neki...

2013. júl. 18. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Engem az idegesít legjobban, hogy az óvodában tömik őket ilyenekkel. Lányom nem is tudtam hogy mi az a gumicukor, amíg óvodás nem lett... :((
2013. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az enyém még nem ovis, csak 2 éves, de a "nénik" már most nyomják a kezébe ezeket a cukros szarokat. És csodálkozunk, hogy elhízott a társadalom meg rossz a fogazat? Hát már itt elkezdődik minden. Én próbálom nem-megismertetni vele ezeket, de hiába, ha ők "kedveskednek"...
2013. júl. 18. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Átérzem a helyzeted amúgy maximálisan. Nálunk ételallergia van, és egy csomó mindent meg sem ehet abból amit kap. Ez is "mókás", jajj köszönjük, de nem eheti meg. Miért? Azt a kis csokit sem? Akkor mit ehet? Na jó, majd legközelebb hozok... :D
2013. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mert csak kedveskedni akarnak. Azért nem kell mindenen megsértődni.
2013. júl. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez nem sértődés vagy haragszom kérdése. A kérdés úgy szólt: "idegesít". És egy gyermekét egészségesen tápláló édesanyát szerintem igenis idegesíthet.
2013. júl. 19. 07:39
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ennyire nem kell túl dramatizálni. Igaz én nem járok hetente ilyen helyekre a gyerekeimmel. Egyszer elvittem őket az OTP-be, ott kaptak egy-egy kinder csokit az ügyintézőtől. Én inkább meg is lepődtem, hogy ilyen kedves volt és nem idegesítette őt az 1 és 2 éves gyerekeim.

Mivel próbálok felügyeletet keresni nekik arra pár órára, ha hivatalos ügyet kell intéznem, így nem sűrűn fordul elő, hogy csokit és cukorkákat kapnak.

2013. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!