Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy mindent...

Az lehetséges, hogy mindent megtesztek a gyerekemért de nem szeret vagy a férjemet jobban szereti?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok (21 éves) és 5 éven belül tuti nem aktuális a kérdés azonban sokszor elgondolkozok azon, hogy mi van, ha nem fog szeretni a saját gyerekem? Lehetséges ez?


Mi olyat kell tenni, hogy ne szeresse a gyerek az anyukáját? Lehetséges majd, hogy az apukájához jobban kötődjön, jobban szeresse mondjuk egy olyan esetben, ahol a férfi tényleg foglalkozik a gyerkőccel, kiveszi a részét a munkából is!?


Tudom magamról, hogy bizonyos helyzetekben önző vagyok, amolyan "én-én" ember. Egyszer megkaptam a kérdést, hogy a gyerekemmel is ilyen leszek? Jó szülő szeretnék lenni de ettől félek.



2013. júl. 19. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Emiatt nem kell aggódnod a gyerekek szeretik a szüleiket, van aki anyásabb, vagy épp apásabb, de biztos szeretni fog :)

Az én férjem sokat foglalkozik a kisfiúnkkal, szereti is az apját de engem is szeret. Mivel apa dolgozik napközbe este apásabb, mert egész nap velem van.

2013. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire sajnálod a párodtól a gyermek szeretetét, már most, akkor inkább ne szülj neki.

Igen, van olyan, hogy apásabb, de ez korszakonként is változik.

2013. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!