Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek szoptatás alatt megjött...

Akinek szoptatás alatt megjött a havi vérzése milyen volt az első?

Figyelt kérdés

A kicsim hamarosan 7 hónapos, de még bőven van szopi. (Csak ebédre kap főzeléket, de utána még szopizik picit. Amúgy minden evés cicire tétellel zajlik.)

Nekem meg 3 napja úgy néz ki, hogy megjött újra a havim. Vagyis nem tudom egyértelműen, mert inkább csak maszatolás volt, majd második nap már az se nagyon, tegnap meg már semmi. Baba előtt mindig 7 napba tellett mire teljesen elmúlt. Most ez akkor az lehetett? Vagy majd kiderül egy hónap múlva?

Kistesó tuti nem lehet, mert apa sajnos munka miatt távol van már hónapok óta.


2013. júl. 19. 08:26
 1/1 anonim ***** válasza:

A kislányom 3 hónapos volt, mikor először megjött, akkor még egész nap szopizott. Ugyanolyan volt, mint régen, az első 3 napban nagyon erős, aztán 3 nap enyhébb vérezgetés. Azóta is rendszeresen, időben megjön, ugyanolyan erősségű, mint volt. Azóta is szoptatok, most 10 hónapos a lányom.

De ez az én szervezetem.

Szoptatás mellett ez is teljesen normális, meg az is ha megjön és utána hónapokig megint semmi.

Szerintem menstruáció volt.

2013. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!