Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a párom vezetékneve "a"-ra...

Ha a párom vezetékneve "a"-ra végződik akkor ne adjuk a kicsinek "a" betűvel kezdődő keresztnevet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lenne szerencsés, nyögvenyelős lenne kimondani, összeolvadna...
2013. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnék. Inkább mássalhangzóval kezdődőt választanék.
2013. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom mert az Andrea név tetszik nekünk viszont a Varga vezetéknévhez egy nagyon nem passzol. :/ Van egy ismerősöm akinek a szülei tuti nem gondolkodtak a névadás előtt. Göndöcs Csabának hívják... No comment...
2013. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen véletlen :D Nálunk is Varga a vezetéknév én Andrea vagyok :D Az Anna és Adél tetszik, más sajnos nem :(
2013. júl. 20. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az Anna tetszik, az még megoldható, hogy egy betűvel az elején megtoldod pl. Varga Hanna.
2013. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ez így sem kiejthetetlen, a Varga elég jól gördül, az után nem rosszak ezek a nevek. És nagyon sok a Hanna.
2013. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!