Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családok, mennyi pénzt tudtok...

Családok, mennyi pénzt tudtok megtakarítani egy hónapban? Ezt (ezeket) hova és mire gyűjtitek? Hány gyermeket neveltek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy gyerek, minimálisat tudunk félretenni, mert még itthon vagyok,eldugjuk, bankba nem tesszük, mert megint kiróttak valami járulékot a bankban lévő pénzekre is. Inkább itthon rakosgatjuk. Azért nem akkora összeg.
2013. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk változó, mennyit tudunk félretenni. Van, hogy semmit, van, hogy pár százezret. Most kocsicserére gyűjtünk, mert úton a 3. babánk.
2013. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Egyenlőre semmit.

Később,ha a hiteleinket kitisztáztuk, a babakötvényre tesszük,hogy havonta mennyit,azt majd meglátjuk.

4 gyerek van

2013. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Amíg nem dolgozunk újra mind a ketten, semennyit... Lehet így is menne, ha nagyon spúrkodnánk, de annak sem látom értelmét.
2013. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1 gyerekünk van.Férjem dolgozik,én GYED-en vagyok.

Havi 50 ezret teszünk félre egy bankszámlára.

Különösebben nem gyűjtünk semmire,de jó hogy van mihez nyúlni,ha esetleg gond lenne.

2013. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
havi 17e jelenleg. 10 a gyereknek ,7 fundamenta.
2013. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy két éves kislányunk van. 10 ezer megy életbiztosításba (megtakarítási), és 5 ezer a babakötvénybe. Plusz később még szeretnék neki egy lakáskasszát. Sajnos ennél többet nem tudunk megtakarítani, mert gyesen vagyok de most már remélem találok munkát és akkor többet sikerül félretenni.
2013. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!