Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kik az indigó/kristály/szivárv...

Kik az indigó/kristály/szivárványgyerekek? Miből lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Indigógyerek: [link]

A többit nem találtam

2008. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sétálj el a könyvesbolt vagy a könyvtár Mandala-seda kiadó részéhez. Csomó ilyen könyv van mostanában.

Az indigó gyerekek az első adag, ők most a huszonévesek közt vannak. A kristálygyerekek a mai kisgyerekek...

Szivárványgyerekről még nem hallottam.

Sokmindent mondanak... pl hogy a diszlexiások az indigógyerekek... Az biztos, hogy ezek a csemeték valamire tanítanak minket, és jó, ha meglátjuk, meghalljuk őket. Kell hozzá némi spiritualitás.

2008. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
88%
ebből a cikkből azt veszem le, hogy az indik azok, akikre a pareazstember aszongya h "egoista tapló barmok".
2010. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Kislányok! Hagyjuk már ezeket a BAROMSÁGOKAT, jó? Tessék tudomásul venni, hogy a ti gyerekeitek tök átlagosak, csak ti láttok bele mindenféle nem létező ökörséget! És nem mellesleg sok sok pénzt hagytok ilyen idióta auralátóknál, jósoknál, misztikusoknál, mágusoknál, és sámánoknál. Nekem itt vannak a gyönyörű lányaim, imádom őket mindenféle színű aurák nélkül is! Miért kellene mindenfélét beléjük látnom? Jobban szeretném őket? Nem hinném...
2010. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy lány aki értett ezekhez a dolgokhoz, azt mondta, hogy indigó vagyok. Most vagyok 16 éves. Ő ezt abból monfta meg, hogy a természetemből érezte, hogy második esélyem van a földön azért, hogy a hibáimat kijavítsam, és másokon segítsek.
2018. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!