Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nőgyógyászt a II....

Ajánlanátok nőgyógyászt a II. kerületben vagy Budakeszin?

Figyelt kérdés
Eddig sima sztk-ba jártam, de keresek olyan magán orvost, aki jó nőgyógyász és egy majdani terhességet is végig tudna kísérni és nem horror összegért vizsgál. Budakeszin, vagy Budapesten a Budakeszi út, Szilágyi E. fasor, Széna tér környékén. Aki ajánl, légszi írjon pár szót róla.
2013. júl. 25. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Mihályi Istvánt ajánlanám, a Szent Mrgit kh-ban szülészorvos. Egy terhességem és egy több hónapos betegségem kísérte végig, a terhesgondozása 5-6000 ft körül mozog (amikor szültem, 2 éve 5e volt). Margit krt. 50-52, a Mechwart ligeti megállónál rendel hétfő esténként 8-ig.

Megfontolt, korrekt (ha sokat hív, pl nem kell minden alkalommal fizetni, nincs fix szülési díja), nagyon kedves, odafigyelő, az aszisztense pedig egy angyal, aki mindig mindent el tud intézni (recept, extra vizsgálatok, vérvételek stb).

2013. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dr.Varga Antalt ajánlom.

Édesanyám nála szült engem és a tesómat is (ennek már 25 és 28 éve),maximálisan meg volt elégedve vele,azóta is hozzájár nőgyógyászati vizsgálatokra.Mindketten hamar megszülettünk,még a húgomat is meg tudta anyu szülni hüvelyi úton,pedig a szíve miatt úgy volt,hogy császározni kell. És idén,2013 májusába én is nála szültem meg az első babámat.4 óra alatt lezajlott az egész,gátvédelemmel,amit nagyban neki köszönhetek.Kedves,segítőkész,nagyon jó orvos,profinak tartom,lelkiismeretes,és ami még nagyon szimpatikus volt,hogy bármi volt hívhattam (paramami vagyok),nem kért mindenért pénzt,lelkiismeretesen megvizsgált,nem rakott ki 5 perc után a rendelőjéből,kérdezte,hogy milyen szülést képzelek el,mindig nyugtatott,amikor bebeszéltem magamnak valami hülyeséget,a kórházba mindennap benézett hozzánk...

A Szt. János kórházba praktizál,aminek szintén elég jó felszereltségű a szülészete,modern szülőszoba,jó orvos team,egyszóval korszerű.A magánrendelése a Csörsz utcában van,Mom Parkkal szemben.

Ha bármi kérdésed van írj!

2013. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dr. Varga Anikóhoz járok, a Jánosban rendel, de szülészeti kérdésekre nem tudok válaszolni, egyenlőre...
2013. dec. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!