Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek ilyen nevű kislányt?...

Ismertek ilyen nevű kislányt? Mit gondoltok a névről? Milyen gyermek jut eszedbe a név hallatán?

Figyelt kérdés
Emília
2013. júl. 25. 22:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem ismerek Emíliát, de egy komoly, tudatos, makacsabb kislány jut eszembe róla, aki céltudatos és megbízható.
2013. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek egy Emíliát sem. Elég ritka név és szerintem nagyon szép. Kedves, lágy hangzása van egy igazi finom kis hölgy jut rola eszembe.:)
2013. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

anyósom, sógornőm, volt töritanárom. Szeretem mindhármat.

Az a név, amit könnyű változtatni a kislány személyiségének megfelelően, lehet kedvesen becézni, de lehet ebben a formában is használni egy komoly lánykánál. Nekem tetszik.

2013. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Egy énekesnő lányát hívják így de ha agyon csapnak sem jut eszembe a neve.

Szerintem nagyon szép név.

2013. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én ismerek és tök olyan mint ahogy az első írta! :) Gyönyörű kislány (5-6 éves), egy angyalnak néz ki, az is első benyomásra, ahogy egyre több időt töltesz vele viszont rájössz hogy manipulatív, de nem negatív értelemben és nagyon is határozottan ragaszkodik ahhoz amit elképzel, és cserfesebb mint gondolnád.
2013. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szekeres Adrienn lányát hívják így.
2013. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

En ismerek Emiliat. Szegenyke maniakus hazudozo...

De ettol fuggetlenul szerintem szep nev.

2013. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
A történelem tanáromat hívják így :) Emi néninek szoktuk becézni :)
2013. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Beleszerettem ebbe a névbe. Nagyon tetszik úgy is mint, Emília, és becézve is ,mint Emi(ke), Emili, Mili.

Már csak a férjemet kéne meggyőzni, neki nem tetszik, mert szerinte öregasszonyos. Gyermekeinknek is nagyon tetszik, már nem is kistesónak hívják a babát, hanem Emilibabának.

2013. júl. 25. 22:46
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik,szép név.
2013. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!