Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyíregyházára mennénk az...

Nyíregyházára mennénk az állatparkba 3 kicsivel. Van a közelben olyan étterem vagy vendéglő, ahol tudnánk ebédelni, és nem olyan drága? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
étterem, gyerekkel, olcsó
2013. júl. 30. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet az állatkertben is venni pizzaszeletet, kenyérlángost, perecet, bár lehet kicsit drága, bár máshol se nagyon olcsóbb. Van bent éttermük is, viszont tudtommal az nagyon drága. Egyébként nem tudom hogy képzeltétek el, de akár egész napos program is lehet a gyerekkel és akkor nem nagyon jöttök ki, mert nagy terület. :)

Egyébként mivel ez sóstón van, ott a tónál vannak ilyen kis büfék, meg vannak éttermek is, nézettek szét. Attól függ mit akarsz, főtt kukoricát, gyrost lehet venni ilyen büfékben is, ha ez jó, akkor a tó mentén fogtok találni ilyeneket. Ez az egész az állatkert mentén van.


Jó szórakozást, és nézzétek meg az egyik fókashowt, gyerekeknek, de még nektek is biztosan tetszeni fog :)

2013. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. A honlapon láttam, hogy van étterem, de árakat, étlapot nem találtam. Igazából azért kérdeztem, mert ha nem lehet valahol főtt kaját venni, akkor inkább viszek itthonról szendvicseket. Nálunk sok étteremben van menü ajánlat, nem tudom, ott van-e ilyesmi.
2013. júl. 30. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Sose voltam még az étteremben, de barátom 2 évig dolgozott ott, ő azt mondta hogy drága. De ha a szendvicses megoldás is jó nektek, akkor rakj el. :) Olyan szinten el lehet fáradni, meg lehet éhezni, főleg ha futkosó gyerekről van szó. Én nem rég voltam és 18 éves létemre majdnem húzni kellett hazafelé, alig vártam hogy ágyba legyek és éhes is voltam, de nagyon. :D Szóval legyen nálad szendvics is :)
2013. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1hete voltunk. Mi az étteremben ebédeltünk. Nem olcsó. 1850 Ft egy adag kaja (hús+köret). Nem óriási adag, de nem is kevés. Ízre a nem rossz kategória, bár a gyerekek töltött csirkecombja elég ízetlen volt.
2013. júl. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közben eszembe jutott még, hogy leves is volt 350, vagy 450-ért a saláták is ilyen árban voltak.
2013. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Zsizsikke, neked is köszönöm. Ezek szerint marad a szendvics, tíz ezret nem szánok egy ebédre, ötünknek pedig annyi lenne. Még egyszer köszi a választ. :)
2013. júl. 31. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!